Vypadá to, že obrazovka tabletu Pixel bude mít přibližně 11 palců

Google je připraven vydat soubor Příští rok tablet s AndroidemA tento týden nový únik odhaluje další podrobnosti o tabletu Pixel, včetně jeho velikosti obrazovky.

Kuba Wojciechowskikterý udělal nějaké úniky Pixelu V minulých měsícíchOd té doby je pravděpodobné, že odhalí velikost a alespoň dvě možnosti úložiště pro nadcházející tablet Pixel od Googlu 91 mobilů.

Důkazy z přepravy jednotek EVT (Engineering Verification Test) do Indie odhalily některé klíčové specifikace tabletu Pixel. Nejprve můžeme vidět alespoň dvě proměnné úložiště. Kromě 256GB modelu existuje 128GB model. Zdá se, že tablet také podporuje Wi-Fi 6.

Tablet Pixel je nyní ve svém EVT, což je dobré znamení, že může dorazit o něco dříve, než někteří očekávali, možná před debutem Pixel 8 příští rok.

V těchto seznamech je také zmíněn 10,95palcový displej tabletu Pixel, který bude v marketingu téměř jistě zaokrouhlen na 11 palců. Tato nabídka bude Standardní podpora pera USI Jak již bylo dříve oznámeno, v těchto seznamech je potvrzeno USI Pen 2.0 společnosti Google.

Nic z toho samozřejmě není nijak zvlášť překvapivé. Jedenáct palců se v posledních letech stalo primárním tvarovým faktorem pro tablety, včetně iPadu Pro od Apple, Samsungu Galaxy Tab S7 a Tab S8. 128 GB a 256 GB jsou také poměrně standardní možnosti úložiště a používání Wi-Fi 6 dává smysl, protože víme, že toto zařízení bude fungovat na vrcholu podobných specifikací jako řada Pixel 6, včetně první generace Google. Tensor SoC. Pixel tablet taky Očekává se, že budete používat stejný fotoaparát Na přední a zadní straně zařízení.

jako takové Informovali jsme o tom začátkem tohoto měsíceGoogle také zřejmě pracuje na druhém tabletu „Pro“.

Více o Pixelu:


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *