Vondroušová si po vítězství ve Wimbledonu nechala pro české eso plánované tetování dvojitým inkoustem

Markéta Vondroušová byla spatřena během Týdne fanoušků na US Open, jak trénuje a rozdává autogramy, a jeden uživatel Twitteru po Wimbledonu nahrál fotky jejích nových tetování.

Čech se zapsal do historie tím, že se stal prvním nenasazeným hráčem, který vyhrál wimbledonský titul, a stal se prvním nenasazeným hráčem, který vyhrál trofej. Ve světovém žebříčku se umístil na 42. místě.

Stala se také druhou nejníže umístěnou hráčkou, která se v roce 2018 dostala do finále Wimbledonu, Serenou Williamsovou, která je na 181. místě na světě. Finále však vyhrála Angelique Gerberová.

Vondroušová po vítězství ve Wimbledonu prozradila, že zvažovala vynechat sezonu na trávě, ale předvedla výjimečný tenis, aby získala svůj první grandslamový titul.

Tento čin ho katapultoval do top 10 žebříčku a udělal z něj jednoho z favoritů na US Open.

Kromě pozoruhodných tenisových dovedností Vondroušová vždy vynikala četnými tetováními na pažích, což je v tomto sportu trochu netradiční volba.

Říká, že neví, kolik tetování má, a poté, co vyhrála Wimbledon, oznámila, že si nechává nová tetování na počest svého prvního grandslamového vítězství.

Během US Open Fan Week si Vondroušová našla čas na podpis a pózování pro fotky s účastníky. Uživatel Twitteru sdílel „zprávu o tetování“ tím, že nahrál fotografii, na které český hráč předvádí svá nová tetování.

„Tetovací zpráva: Wimbledonská šampionka Markéta Vondroušová po výhře dostává nový inkoust

1) Wimbledon „W“, aby odpovídala její sestře

2) Datum finále Wimbledonu s jeho trenérem“

Vondroušová nyní zná svůj osud na US Open, hlavní los turnaje byl zveřejněn před několika hodinami. Minimálně se v prvním kole střetne s hráčem přicházejícím z kvalifikace.

Jako 9. nasazená Češka se v úvodním kole utká s kvalifikantem. Pokud postoupí, její soupeřkou ve druhém kole bude buď Martina Trevisanová, nebo Julia Putincevová.

READ  Česká republika Cebre mění Avala Studios na hollywoodský kampus

Doposud nejlepším výsledkem Vondroušové na US Open byl postup do čtvrtého kola, kde podlehla Lesii Tsurenko.