Video: Styl Smooth Bike Park v České republice a Polsku

Video: Styl Smooth Bike Park v České republice a Polsku
Jsme nadšeni, že můžeme sdílet tento úžasný projekt od Polish Rider Gabor Mitkah Natočeno se svým bratrem Filip Mitka A MXM Media.

Slova Kakbara Mitky o tomto projektu:

V průběhu let se kromě jízdy na kole věnuji fotografování a filmování. Bylo pro mě přirozené, že když člověk chce něco dělat dobře, musí tomu věnovat hodně času. Čas strávený na kole se snížil, protože jsem veškerý čas věnoval práci na kolážích, učení a natáčení filmů.

Po 3 letech jsem se rozhodl vrátit se na motorku bez skvělých triků, velkých skoků nebo tlaku jako MTB profík. Vždy jsem chtěl získat zpět to, co mě tak bavilo: stylovou, čistou jízdu, spoustu bičů a kormidel.

Bylo přirozené požádat o pomoc mého bratra, když jsme plánovali natočit nový videoklip, protože jsme spolu v minulosti hodně natáčeli a on je také profesionální filmař.

MTB střih ukazuje naše tři největší vášně: cyklistiku, filmování a auta. Název filmu naznačuje návrat k natáčení po přestávce.

Video bylo natočeno ve dvou českých bikeparcích: Dolny Morava, Kobravna a polském Bike Parku Kazina a místní lokalitě ve Varšavě.

Na ježdění si vybírám kolo PROPAIN Spindrift. Je to perfektní kolo pro můj styl jízdy.

READ  ோ Koda zastavuje české závody na týden kvůli nedostatku čipů

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *