Ve zdravotních střediscích oblasti Dayton platí omezení návštěv nemocnic

Ve zdravotních střediscích oblasti Dayton platí omezení návštěv nemocnic

Nemocnice, které jsou členy Greater Dayton Area Hospital Association, podléhají těmto omezením:

– Nenavštěvujte nikoho, kdo je nemocný s jakýmikoli respiračními příznaky, včetně kašle, horečky atd.

– Návštěva je zakázána osobám mladším 14 let

Nemocnice mohou zavést přísnější zásady návštěv, pokud obsluhují určité skupiny pacientů, jako jsou dětští pacienti, pacienti po popáleninách, pacienti po transplantaci nebo pacienti na JIP. Nemocnice budou zavádět omezení návštěv s maximální citlivostí a respektem k pacientům a jejich rodinám. Zaměstnanci nemocnice budou pracovat s pacienty případ od případu, aby zajistili pacientům podporu potřebnou k tomu, aby jim pomohla po celou dobu trvání péče.

„Omezení návštěvníků, kteří vykazují respirační příznaky, včetně horečky nebo kašle, a dětí mladších 14 let je důležitým opatřením,“ řekla Sarah Hackenbracht, prezidentka a generální ředitelka asociace nemocnic Greater Dayton Area.

„Nemocnice chtějí zajistit, aby byli pacienti a personál v bezpečí před respiračními infekcemi, včetně viru sezónní chřipky, aby mohli poskytovat nejvyšší kvalitu zdravotní péče dostupné v regionu,“ řekla.

Aby se zabránilo šíření infekcí dýchacích cest na ostatní, lékaři doporučují pečlivě si mýt ruce, kašlat a kýchat do rukávu nebo kapesníku a zůstat doma z práce nebo školy alespoň 24 hodin poté, co je jedinec bez horečky.

READ  Vytrvalostní jízda na Marsu poprvé

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *