V Ohiu se otevře nová restaurace ve strašidelném domě

V Ohiu se otevře nová restaurace ve strašidelném domě

Fanoušci všeho děsivého a vzrušujícího si jistě zamilují otevření nové restaurace Haunted House v Clevelandu ve státě Ohio a restaurace Haunted House otevírá 20. července Halloween po celý rok v této restauraci v Ohiu. „Od chvíle, kdy lidé přijdou ke dveřím, vzdáváme poctu klasickým hororovým a thrillerovým filmům,“ řekl partner Andre Scott. Naše téma zní: „The Haunted House, kde jediná děsivá věc je, jak dobré je naše jídlo! „Umělecká díla v restauraci obsahují postavy z populárních filmů nebo přehlídek, jako jsou„ Ghostbusters “, Pennywise a Jason z„ Friday the 13th “,„ Cousin ‚It “z„ The Addams Family “a„ Beetlejuice. “Hosté mohou využít výhod fotografování v okolí Restaurace má také kompletní nabídku „strašidelně dobrého jídla.“ Předkrmy zahrnují Scooby Snacks, Chucky Rolls, Frankenfish Tacos a další. Předkrmy se jmenují The Grudge, Final Destination, Birdbox Sandwich a další. K dispozici jsou také strašidelné ručně vyráběné výrobky. koktejly a nápoje Strašidelné mísy. Mísa na lektvar je určitě oblíbeným davem lidí. Tady je to, co říká restaurace o misce na lektvary: „Pokud hledáte trochu boppity, boppity, boomu … objednejte si lektvar Mísa pro kouzelný zážitek. „Hodinami bude restaurace Haunted House od 11:00 do 23:00 od neděle do čtvrtka a 11:00 do půlnoci v pátek a sobotu. Restaurace se nachází na 13463 Cedar Road v Clevelandu. Další informace o restauraci The Haunted House, klikněte zde.

Fanoušci všeho děsivého a vzrušujícího si určitě zamilují novou restauraci strašidelného domu v Clevelandu ve státě Ohio.

Restaurace Haunted House se otevírá 20. července.

V této restauraci v Ohiu je po celý rok Halloween.

„Od chvíle, kdy lidé přijdou ke dveřím, vzdáváme poctu klasickým hororovým a thrillerovým filmům,“ řekl partner Andre Scott. Naše téma zní: „The Haunted House, kde jediná děsivá věc je, jak dobré je naše jídlo! „

READ  Password Game je dokonalou rekreací online dystopie

Umělecká díla v restauraci obsahují postavy z populárních filmů nebo pořadů, jako jsou „Ghostbusters“, Pennywise a Jason z „Friday the 13th“, Cousin „It“ z „The Addams Family“ a „Beetlejuice“. Hosté mohou využít fotografování v blízkosti těchto nástěnných maleb.

V restauraci je také kompletní nabídka „strašidelně dobrého jídla“. Předkrmy zahrnují Scooby Snacks, Chucky Rolls, Frankenfish Tacos a další. Předkrmy se jmenují The Grudge, Final Destination, Birdbox Sandwich a další.

K dispozici jsou také strašidelné ručně vyráběné speciální koktejly a strašidelné nápoje z hrnců. Miska na lektvary bude určitě oblíbeným davem. Tady je to, co restaurace říká o The Potion Bowl: „Pokud hledáte trochu zábavy, bum, bum … objednejte si misku na lektvar pro kouzelný zážitek.“

Restaurace Haunted House bude otevřena od neděle do čtvrtka od 11:00 do 23:00 a v pátek a sobotu od 11:00 do 24:00.

Restaurace se nachází na 13463 Cedar Road v Clevelandu.

Chcete-li se dozvědět více o restauraci The Haunted House, klikněte sem.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *