Upoutávka Fire Emblem Warriors: Three Hopes ‚Awakened Rivals‘, demo je nyní k dispozici

vydavatel nintendo a vývojář Omega Force Vydán upoutávka a demo ke stažení k „Awakened Rivals“. Fire Emblem Warriors: Three Hopes Přes Nintendo eShopa společnosti oznámit.

Zde je přehled dema a hry přes Nintendo:

V ukázce hrajete osamělého žoldáka hledajícího odpovědi poté, co byl brutálně poražen tajemným démonem Ashen Demon. Připojte se k Edelgardovi, Dimitrimu, Claudovi a dalším Fire Emblem: Tři domy Postavte se a veďte své spolubojovníky ve strategii prolínání bitev v reálném čase ohnivý znak řetěz s práceNabitá hra ve stylu Warriors.

Převezměte velení na bojišti a využijte taktické know-how k získání převahy. Používejte okázalá komba a silné speciální schopnosti proti hordám nepřátel od začátku hry až po první tři kapitoly! Show podpoří i místní hráče družstevní Hrajte, dokud nebudete moci ohnout ruce spolu s přítelem. Navíc můžete svůj postup přenést do plné hry, když ji spustíte.

v Fire Emblem Warriors: Three HopesHlavní hrdina se však brzy ocitne obklopen narůstajícím konfliktem, který určí Fódlanovu budoucnost. Postavte se s jedním ze tří vůdců a vybudujte armádu, zatímco budete bojovat ve velkých bitvách pro více hráčů. Dům dle vašeho výběru vás provede jedním ze tří dramatických příběhů, každý s jiným vyústěním. Pokud si zakoupíte plnou hru, budete moci vytvořit ještě více vztahů mezi postavami, zažít epické souboje, odhalit každou nesourodou cestu a podílet se na příběhu, když budete bojovat za utváření Vodlanova osudu.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes naplánováno jít ven konvertuje Dne 24. června.

Podívejte se na trailer níže.

Einglish

japonský

READ  Aktualizace aktualizace PS5 dnes: Podívejte se na akcie na Twitteru, Best Buy, Target a dalších

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.