Toto depresivní X zdůrazňuje příběhy o rozpadu koronaviru

Toto depresivní X zdůrazňuje příběhy o rozpadu koronaviru

Pokud jste na stejné stránce ohledně preventivních opatření COVID-19 ve své rodině, přátelích, na pracovišti a v romantických vztazích, považujte se za šťastného, ​​protože rozdíly v opatřeních ke zmírnění koronaviru přiměly mnoho vztahů k rozpadu. Nedávno uživatel X Memtext A začalo tětiva S jednoduchou výzvou „Sdílejte své příběhy o rozchodu s koronavirem“ byly odpovědi srdcervoucí. Zde jsou některé zkušenosti sdílené uživateli:

Ne romantický partner, ale ztratili jsme rodinu a přátele, protože umíráme jen my postižení a nikdo z nich nebude nosit masku nebo je hůře odsoudí

6letý vztah. Jaro 2022, izolace na ni byla moc a odstěhovala se a po roce to ukončila, i když jsem se tomu nedivil a souhlasil, že už to není vztah. Jsme stále přátelé a pravděpodobně už dvakrát prodělala koronavirus a já jen doufám, že je v pořádku.

Byla jsem na pokraji rozvodu, když můj pečující manžel lhal o odhalení a nedal mi příležitost opustit dům několik dní. Jsem imunokompromitovaný pacient s rakovinou. To vedlo k jeho léčbě, kdy byl v podstatě segregován ve stejném domě. Pomalu se to opravuje, ale už to nikdy nebude jako dřív

Ztratil jsem svou nejlepší kamarádku, protože se stydí, že je se mnou vidět, protože nosím masku. Přiznává, že by měla, ale nemá střevní sílu. Má 3 hluboké infekce a nyní má chronické problémy s dutinami, o kterých skutečně věří, že jimi trpěla celý život.

Společně jsme se asi rok před COVIDem snažili, aby to fungovalo pro dva další lidi, ale měli jsme jiné standardy pro bezpečnost COVID a to se rozpadlo.

17+ let spolu. Platnost masky vyprší. Žádám ho, aby se nadále skrýval (jsem 27 let invalidní kvůli postvirovému neuroimunitnímu onemocnění). Maska roztrhaná první den. O necelé dva měsíce později se nakazil Covidem. Přemlouvám a vyhýbám se mu během jeho péče. Po dvou týdnech mě opustil. Brzy se uvidíme.

zemřel

Navigace ve vztazích je během probíhající pandemie koronaviru jistě stresující a konec bohužel není v dohledu, protože se potýkáme s nikdy nekončícími nárůsty a mutacemi viru a zatímco miliony trpí. Dlouhý Covid okolo světa. Pokud se stále snažíte vyhnout nebo minimalizovat expozici a infekci (jak byste měli, jak byste měli). Hladiny odpadních vod koronaviru zůstávají vysokéLidé jsou stále v nemocnici a stále umírají na koronavirus, lidé jím stále trpí Dlouhý koronavirus, je to skutečnékteré ovlivňují miliony lidí) a snažíte se sladit svou bezpečnost s praktikami lidí kolem vás, nemám pro vás žádné skvělé odpovědi, ale prosím alespoň vězte, že v tom nejste sami.

READ  Byla objevena 'Gangotri vlna' spojující dvě spirální ramena Mléčné dráhy

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *