Zpráva: Čína odstraňuje posmrtnou tragédii COVID-19, která se odehrává v Indii

Zveřejněno na sociálních médiích uživatelem Čínská komunistická stranaÚstřední výbor pro politické a právní záležitosti čelil odporu, protože se zdálo, že se mi vysmívají Covid-19 Krize v Indii, uvádí se ve zprávě.

Bloomberg zmínil Tento příspěvek – později odstraněný – ukázal nedávný odpálení rakety v Číně vedle toho, co se zdá být pracovníky masové kremace v Indii. Zpráva uvedla, že příspěvek byl spuštěn na oficiálním účtu komise Weibo a zněl: „Čína zapaluje oheň oproti Indii zapalující oheň.“

Blinken: Čína si myslí, že by to měla být dominantní země na světě

Příspěvek byl později smazán.

Čínské ministerstvo zahraničí pro zpravodajský web uvedlo, že doufá, že „každý bude věnovat pozornost čínské vládě a převládajícímu veřejnému mínění na podporu indické války proti epidemii“.

Redaktorka webu zaměřeného na sledování trendů na Weibo agentuře Bloomberg sdělila, že si nemyslí, že existuje „shoda ohledně tohoto příspěvku, jinak by nebyl odstraněn tak rychle“.

V pátek nabídl čínský prezident Si Ťin-pching Indii další pomoc v boji proti propuknutí epidemie v zemi. Řekl, že Čína je připravena poskytnout další podporu a pomoc, protože „lidstvo je komunita se společnou budoucností, která sdílí silné a slabé stránky, a pouze prostřednictvím jednoty a spolupráce mohou země světa konečně překonat epidemii.“

Získejte aplikaci FOX NEWS

Čínská média uvedla, že do země dorazila první várka 25 000 kyslíkových koncentrátorů přislíbených Indii. Zprávy uvádějí, že Čína již dodala 5 000 ventilátorů a 21 000 generátorů kyslíku.

K této zprávě přispěl Associated Press

READ  Tisíce Kolumbijců protestují proti daňovým návrhům

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *