Joubert, Francie zvítězil znovu, 97–77 nad Čechy

Saitama, Japonsko – Francouzský hráč č. 27 Rudy Gobert odpálil míč proti České republice během druhé poloviny skupinového zápasu předkola v pátý den na olympijských hrách v Tokiu 2020 v Saitama Super Arena 28. července 2021 v japonské Saitamě. (Foto Charlie Nybergal-Paul / Getty Images)

Saitama, Japonsko (AFP) – Rudy Gobert a Francie zvítězili nad Českou republikou 97: 77 a na olympijském basketbalovém turnaji mužů startovali 2: 0.

Yvan Fournier zaznamenal 21 bodů a Nando de Colo přidal Francouzům 17 bodů a osm asistencí.

L’Equipe mohl nadále hrát neporažený vítězstvím nad Íránem, který v sobotu nevyhrál.

Gobert přidává pevnou hru

Hráč Utah Jazz Rudy Gobert nastřílel 6 bodů za 3 poklesy a nasbíral 10 doskoků. Joubert byl opět obrannou silou a poslal +/- z +15.

Když byl ve hře, Česká republika utratila většinu svých útočných majetků srovnáváním střel skokem do dálky, aby se vyhnula výzvě na hraně, protože Gobert byl ve své kariéře NBA velmi dominantní.

Češi prohráli 1: 1 a v sobotu budou čelit Spojeným státům. Vítězi je zaručen postup do čtvrtfinále.

Francie ukončila sérii 25 her na olympijských hrách v USA vítězstvím 83: 76 v neděli, když si z Fournieru odnesla 28 bodů.

Kliknutím sem získáte exkluzivní pokrytí těchto her společností KSL Sports.

READ  Kateřina Sinyakova postoupila do čtvrtfinále Clevelandu Sportovní

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *