Thajské vízum: Indové mohou získat víza od konzulátu nebo velvyslanectví, aby se vyhnuli dlouhým frontám

V dalším vývoji doporučilo Thajské velvyslanectví v Indii Indům, aby získali víza na konzulátu nebo ambasádě, aby se vyhnuli dlouhým frontám. Vzhledem k tomu, že Thajsko nyní otevřelo své hranice cestovnímu ruchu, je na letišti v Bangkoku zřetelný nárůst počtu návštěvníků, což vede k dlouhým frontám pro cestující.

Pokud se zasílají hlášení, důvodem dlouhých front je získání imigračního povolení a vysoký je také počet lidí, kteří získají víza při příjezdu.


Thajský velvyslanec v Indii Patarat Hongtong s odkazem na to nedávno uvedl, že indičtí cestovatelé nyní mohou získat thajská víza na velvyslanectví nebo generálním konzulátu, aby se vyhnuli dlouhým frontám na letišti v Bangkoku.

Thajsko otevřelo své hranice pandemii COVID-19 mezinárodním návštěvníkům, kteří si stěžovali thajským úřadům a také se na sociálních sítích vyjadřovali k dlouhým frontám na letišti kvůli imigračnímu odbavení na letišti v Bangkoku.

A thajský velvyslanec dodal, že je to zcela normální na jakémkoli letišti, nejen v Thajsku. Dodal, že nikdo nemůže předpovědět skutečný počet návštěvníků nebo turistů, kteří přijedou, což je důvod, proč radí indickým cestovatelům, aby si před cestou do Thajska zajistili vízum na velvyslanectví nebo generálním konzulátu, aby mohli cestovat bez problémů.

Pan Patarat také dodal, že zvyšují počet lidí pracujících na letišti, aby usnadnili cestování návštěvníků. Podle zprávy thajské vlády přijalo Thajsko od ledna do 17. srpna letošního roku po COVID 3,78 milionu turistů, což je obrovské číslo, s nímž je třeba se vypořádat. Vzhledem k tomu, že thajská ekonomika silně závisí na cestovním ruchu, Patarat dodal, že Thajsko také nařídilo více personálu na letišti, aby se po příletu vypořádal s dlouhými frontami žadatelů o víza.

READ  Varování Tesco, Sainsbury, Lidl a Waitrose o „nejezte“ během stahování potravin

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.