Tenistky Gruzie dominují předsezónnímu žebříčku ITA | Gruzie sporty

Tenistky Gruzie dominují předsezónnímu žebříčku ITA |  Gruzie sporty

Tenisový tým Gruzie zahrnoval sedm hráček zařazených mezi dvouhru a čtyřhru v předsezónním žebříčku Meziuniverzitní tenisové asociace. Druhák Aleksandra Vesic je na prvním místě seznamu nováčků, následuje nováček Aysegul Mert na šestém místě.

Juniorka Dasha Vidmanova byla nejlépe hodnoceným buldokem ve dvouhře a skončila šestá. Rodačka z České republiky Vidmanová zakončila sezónu na 106. místě ve dvouhře podle ITA. Ve své první sezóně v Georgii dosáhla Vidmanová v průzkumech na 40. místo a dvakrát byla jmenována SEC Freshman of the Week a ITA Scholar-Athlete.

Vidmanová byla v minulé sezóně nejlepším týmem 33-7 a byla jmenována All-American pro rok 2022. Týmoví kolegové Mel Risko a Anastasia Lopata jsou na 35. a 61. místě. Risko zakončil sezónu 2022 s 24 výhrami a Lopata s 19.

Mai Nirondorn, juniorka z thajského Bangkoku, se s každým ze svých partnerů přihlásila do ankety o čtyřhře dvakrát. Nirundorn a juniorka Guillermina Grant jsou nejlépe hodnoceným buldočím párem a jsou na 12. místě světového žebříčku. Grant zakončil rok s 15 výhrami ve čtyřhře v minulé sezóně a byl jmenován do ITA All-Academic Team. Nirundorn a Vidmanova následují na 55. místě světového žebříčku.

Visic bude ve své debutové sezóně vzrušující hráčkou. Německý rodák startoval na všech čtyřech juniorských grandslamových akcích, které vyvrcholily semifinále na Australian Open a čtvrtfinále na French Open. Nováček Mertová se také snaží navázat na úspěch své juniorské kariéry, která zahrnovala osm titulů ITF a několik grandslamových účastí mezi juniorkami.

Bulldogs se vrátí do akce v Debbie Southern Furman Fall Classic v pátek 15. září.

READ  Moldavsko Česká republika Euro 2024 Fotbal | národní sport

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *