Telefony Pixel přijímají nové výchozí vyzváněcí tóny a zvuky upozornění

Kromě tapet Google umožňuje majitelům přizpůsobení prostředí Pixel vytvořením Velká skupina Vyzváněcí tóny, upozornění a zvuky budíku. Android 12 Beta 3 Nabízí tři doplňky k aplikaci Zvuky a je velmi pravděpodobné, že jde o nové/další výchozí nastavení Pixelů.

Aktualizace 8/11: S Android 12 Beta 4 Dnes, „Vaše nové dobrodružství “je nyní k dispozici v Nastavení> Zvuk a vibrace> Vyzváněcí tón telefonu> Zvuky pixelů.

Je o 10 sekund delší než předchozí výchozí („The Big Adventure“) a o něco živější. Dostupnost vašeho nového dobrodružství s touto verzí odráží, jak Google pracuje na finalizaci dalších aspektů operačního systému zaměřených na uživatele před jeho veřejným spuštěním na podzim tohoto roku. Oficiální verzi vidí také Beta 4 Velikonoční vajíčko Android 12 V dynamických barvách.

Old: The Big Adventure

NOVINKA: VAŠE NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ


Původní 7/14: Na začátku letošního roku Google představil nový přístup při spuštění Cast chytré obrazovky A Zesilovače. Měkčí a méně drzý, do značné míry odrážel přátelský vizuální a zvukový design Nest.

Podobná aktualizace je nyní k dispozici pro telefony Pixel s verzí 2.8 zvuky program Zahrnuto v Android 12 Beta 3. „Bright Morning“ je aktuální „výchozí zvuk upozornění“ a přichází za 12 sekund. Je stále k dispozici, ale Google do sbírky přidal „Nový začátek“. Sdílí stejnou strukturu a lze jej považovat za měkčí vývoj. Toto vylepšení je také mnohem delší po 31 sekundách.

Starý: Přineste ráno

Novinka: nový začátek

Mezitím se Eureka snaží nahradit Popcorn jako výchozí zvuk oznámení. Stejně jako aktualizace Cast není Eureka tak ostrá a poněkud méně překvapivá. Oba začínají silně, ale nový přírůstek je mnohem plynulejší.

Staré: popcorn

Novinka: Heuréka

Měl by existovat také aktualizovaný „vyzváněcí tón telefonu“ s názvem „Vaše nové dobrodružství“, který nahradí „The Big Adventure“. Stahování se bohužel nezdařilo, ale toto je nejjasnější příklad proporcí mezi starými a novými zvuky.

Aktuálně můžete nastavit Fresh Start a Eureka dnes, pokud používáte Android 12 Beta 3. Velmi pravděpodobně to budou nové výchozí zvuky na budoucích zařízeních. Předpokládá se, že Google nezmění výchozí nastavení pro stávající uživatele. Pozoruhodně přichází stejně jako nastavení Pixel Dnes také zrekonstruováno.

Širší spuštění této nové trojice pixelů (prostřednictvím aktualizované aplikace Google Sounds) má proběhnout s veřejným uvedením Androidu 12 ve třetím čtvrtletí. Je však možné, že se Google právě objevil v Obchodě Play s měsíčním zabezpečením, přestože již nejsou naplánovány žádné další funkce Android 11 Drops.

Děkuji, pane henry!

FTC: K získání příjmů používáme partnerské odkazy. více.


Další novinky najdete na YouTube 9to5Google:

READ  Další hra Petera Molyneuxe, Legacy, je blockchainový obchodní simulátor

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *