K zakoupení jsou k dispozici nové notebooky Gram od LG

Nyní je možné zakoupit několik notebooků LG 2021 Gram. Společnost LG oznámila novou řadu Dříve v tomto roce Ceny nebo dostupnost ještě nebylo oznámeno.

Nyní si můžete koupit modely Gram 14, Gram 16 a Gram 17. Společnost má také v polovině března dva konvertibilní notebooky – Gram 14 2 v 1 a Gram 16 2 v 1.

14palcový kabriolet přichází v polovině března.
Foto: LG

Modely cílí na špičkový přenosný prostor s konfiguracemi Gram 14 začínajícími na 999 $. Modely Gram 16 začínají na 1299 $, zatímco Single Gram 17 je 1799 $. Druhý model je dodáván pouze v černé barvě, zatímco 16palcové a 14palcové protějšky jsou také v bílé a stříbrné barvě.

Notebooky Gram jsou známé tím, že jsou mimořádně lehké: Gram 17 váží pouhých 2,98 liber, což je u 17palcového notebooku téměř neznámé. Gramové modely, které jsme zkontrolovali V minulosti Může se také pochlubit vynikající výdrží baterie a dobrými a prostornými displeji. (Všechny modely Gram mají poměr stran 16:10.) Všechny nové notebooky obsahují nové procesory Intel 11. generace a jsou certifikovány pomocí softwaru Intel Evo (což znamená, že si Intel myslí, že má nejlepší výkon).

Dostupné modely si nyní můžete zakoupit na webových stránkách LG.


READ  Tyto nové funkce nabíjení EV jsou k dispozici na Mapách Google

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *