Česká ekonomická důvěra v červnu posílí

analyzovat

Foto s laskavým svolením Lightspring / Shutterstock.com

Výsledky průzkumu pražského Českého statistického úřadu (ČSÚ) ukázaly, že česká ekonomická důvěra se v červnu zvýšila.

Index ekonomické důvěry vzrostl v červnu na 104,0 z dubnových 99,7. Index podnikatelské důvěry se v červnu zvýšil na 103,7 z 99,1 v předchozím měsíci.

Index průmyslové důvěry vzrostl v červnu na 108,2 z 103,6 v předchozím měsíci. Míra důvěry ve stavebnictví vzrostla na 115,8 z 115,2 v předchozím měsíci, zatímco míra důvěry v obchod se zvýšila na 104,7 z 99,3.

Spotřebitelská důvěra se v červnu zlepšila na 105,5 z 102,8 před měsícem.

Podpora obchodního časopisu v Budapešti

Produkovat žurnalistiku hodnou tohoto jména je nákladná věc. Už 27 let se vydavatelé, redaktoři a reportéři časopisu Budapest Business Journal snaží poskytovat vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete důvěřovat, které jsou věcné, přesné a dodávané bez strachu a laskavosti.

Tiskové organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil pokračovat v excelování, aniž by byla ohrožena jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojit nejdůležitější zúčastněné strany a jejich čtenáře.

Rádi bychom nabídli stejnou příležitost našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli poskytovat kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, kolik a jak často nám chcete zasílat své příspěvky.

READ  Vítání očkovaných Evropanů - Bloomberg

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.