SpongeBob SquarePants: Cosmic Shake již brzy na PS4, Switch a PC

SpongeBob SquarePants a Patrick Star narazí na Rick a Morty-esque multiverse v nadcházející dobrodružné hře, SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake. Ohlášen vývojářem THQ Nordic v pátek, hra se „blíží“ na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a Windows PC, podle popisu hry na Severská stránka THQ na YouTube.

Hra následuje po SpongeBobovi a Patrickovi po dvou nechtěně otevřených portálech do jiných vesmírů. Ve hře budete moci prozkoumat sedm různých světů a ozdobit své postavy 30 skiny.

Trailer ukazuje SpongeBoba a jeho přítele Patricka v různých scénářích inspirovaných show, když se pohybují po portálech. Fanoušci klasiky Nickelodeon poznají obsazení postav jako Flying Dutchman nebo Mrs. Puff. Rty SpongeBob se také synchronizují s klasickou rockovou písní od SpongeBob SquarePants: The Yellow Album.

SpongeBob v poslední době žije svými nejlepšími hrami. Přicházejí milovaní bezobratlí Nickelodeon All Star Brawl, což je v podstatě bojová hra ve stylu Super Smash Bros s postavami Nickelodeon a pan SquarePants dostal Zábavný sarkasmus, který napodobuje slavný mem.

READ  Společnost Apple poráží společnost Samsung a ve čtvrtém čtvrtletí vede svět smartphonů

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *