Skyrim Together Reborn mod: Jak hrát, stahovat, instalovat a vytvářet server

Velmi očekávaná nová verze multiplayerové hry Skyrim Together je konečně tady, nazvaná „Skyrim Together Reborn“ s kódem přepsaným od základů. S tímto režimem se vy a mnoho vašich přátel – autoři modu doporučují pro 2–8 hráčů – můžete společně vydat severskými zeměmi Skyrimu. Ať už chcete spolupracovat na sejmutí mocného draka Alduina, připojit se k frakcím a plnit společně mise nebo jednoduše prozkoumat různé oblasti Skyrimu a udržet je pohromadě jako tým, s tímto revolučním režimem je to možné.

Pokud máte obavy ze složitosti použití, nebojte se. Instalace a spuštění Skyrim Together Reborn je snazší a jednodušší než kdy jindy a v této příručce vám ukážeme vše, co potřebujete vědět. To zahrnuje požadavky na mod a jak jej nainstalovat, jak stáhnout a nainstalovat samotný mod, jak vytvořit server a jak hrát, jakmile je vše v provozu.

Skyrim Together Reborn: Požadavky a co budete potřebovat

(Foto kredit: The Together Team)

Než si budete moci stáhnout, nainstalovat a hrát Skyrim Together, je několik věcí, které budete potřebovat, aby mod fungoval správně (a instalace je co nejjednodušší). Nejprve se musíte ujistit, že používáte soubor Nejnovější speciální edice Skyrim nebo edice Skyrim Anniversary na SteamuToto jsou jediné verze Skyrimu, se kterými mod pracuje. Kompatibilitu aktuálně nainstalované verze Skyrim Special Edition můžete zkontrolovat podle následujících kroků (všechny edice Anniversary budou fungovat):

  1. Jít do The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition ve vaší knihovně Steam.
  2. Klikněte pravým tlačítkem na soubor název hry.
  3. V nabídce, která se otevře, vyberte Spravuje.
  4. Vybrat Procházet místní soubory.
  5. V okně Průzkumník souborů, které se zobrazí, Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor SkyrimSE.exe.
  6. V nabídce, která se otevře, vyberte Vlastnosti.
  7. V okně, které se otevře, vyberte Soubor Karta Podrobnosti.
  8. V popisu najděte v souboru verzi 1.6.x Řádek verze produktu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.