Apple prý plánuje 15palcový MacBook Air

Další MacBook Air od společnosti Apple byl přepracován široce naNové informace však naznačují, že může přijít ve dvou velikostech. Podle společnosti Display Supply Chain Consultants Poslední čtvrtletní zpráva (Přes 9 až 5 Mac A Velbloud), Apple pracuje na 15palcové verzi notebooku, která bude sedět vedle 13palcového modelu, který sám o sobě může mít také o něco větší obrazovku.

Mezinárodní analytik TF pro cenné papíry Ming-Chi Kuo Má pokračování Ve zprávě se uvádí, že masová výroba by měla začít v posledním čtvrtletí roku 2023. Kuo také říká, že notebook je navržen tak, aby používal stejný 30W adaptér jako MacBook Air, takže je výrazně nižší než nejnovější MacBook Pro, pokud jde o spotřeba energie. Nakonec Kuo poukazuje na to, že tento nový notebook „nemusí být nazýván MacBook Air“, což je spíše záležitost brandingu než čehokoli jiného a pravděpodobně jde o spekulace o produktu, který má k výrobě hodně daleko.

Bloomberg zmíněno Začátkem minulého roku Apple uvažoval o výrobě 15palcového MacBooku Air spolu s přepracovaným 13palcovým, ale nakonec se rozhodl jej nevyrábět.

Apple už dlouho nenabízí low-endové notebooky s většími rozměry displeje. Budete se muset vrátit do dob iBook G4 a PowerBook G4, které byly ukončeny v roce 2006 s přechodem společnosti Intel, abyste našli jiný než profesionální notebook od Apple s velikostí obrazovky přes 13 palců – iBook G4 měl 14 palce. MacBook Air s větší obrazovkou může být oblíbenou volbou mezi uživateli, kteří chtějí více místa na obrazovce, ale nepotřebují výkon 16palcového MacBooku Pro.

READ  Tidus z Final Fantasy X začínal jako instalatér

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.