Producent Final Fantasy XVI Naoki Yoshida nabízí malou aktualizaci stavu vývoje

Zprávy

Během přímého přenosu TGS Naoki Yoshida a Hironobu Sakaguchi hovořili o Final Fantasy XVI, aby poskytli malou aktualizaci vývoje.

Během Živé vysílání Na Tokyo Game Show Naoki Yoshida a Hironobu Sakaguchi hovořili o Final Fantasy XVI, aby poskytli malou aktualizaci vývoje.

Naoki Yoshidu můžete znát jako režiséra a producenta Final Fantasy XIV a producenta XVI. Hironobu Sakaguchi je v současné době hlavou Mistwalkera (nedávno se objevil Fantasia hrudník) je široce známý jako otec série Final Fantasy.

Sakaguchi-san uvedl, že se domnívá, že Final Fantasy XVI bude úplná fantazie, a Yoshida-san potvrdil, že hlavní scénář byl dokončen.

Vedlejší mise jsou ve vývoji a jsou téměř dokončeny. Modely postav jsou téměř hotové a tým jen potřebuje trochu zlepšit kvalitu.

Yoshida-san pokračoval tím, že počátečním zaměřením bylo vytvoření hlavního scénáře s malým týmem. Přestože je celková doba produkce poměrně dlouhá, velikost týmu se až do finalizace plánů příliš nezvětšila. Probíhalo mnoho pokusů a omylů. Yoshida-san věří, že je důležité začít s malým týmem a postupně se rozšiřovat.

Sakaguchi-san (možná ze žertu) nabídl, že bude psát výzkum hry, Yoshida-san uvedl, že může psát pro Final Fantasy XIV, ale otec Final Fantasy XIV odpověděl, že nechce konkurovat Yasumi Matsuno (který mu dal milionů generací od 14) a Yoko Taro.

Final Fantasy XVI vyjde pro PS5 a PC. Nebylo sdíleno žádné okno vydání a exkluzivita konzoly PS5 byla výslovně popsána jako dočasná.

Můžete také přečíst soubor První komentáře producenta Naoki Yoshida a režiséra Hiroshi Takai A Podívejte se na nejnovější odhalení.

READ  „Víte, já nejsem hráč na střídání,“ připouští Tim Sweeney z Epic Games

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *