Právníci Fortenberry přecházejí do útoku a nyní požadují vyjádření FBI | zločin a soudy

Před obviněním 19. října Fortenberry a jeho manželka zveřejnili předtočené video, ve kterém řekli Nelhal, ale byl obětí procesu nastavení.

Nedávno Celeste Fortenberry požádala o dary na financování právní bitvy svého manžela s tím, že je obětí politické perzekuce.

Dary na kampaň pocházely od Gilberta Chagouryho, miliardáře narozeného v Nigérii, který má rodinné vazby s Libanonem a žije v Paříži. Pro cizince je nezákonné přispívat na politické kampaně v USA, ať už přímo nebo prostřednictvím třetích stran, jak je uvedeno v případu Fortenberry.

Senátorka Patty Bansing Brooksová bude usilovat o křeslo ve sněmovně

Chagoury souhlasil se zaplacením pokuty ve výši 1,8 milionu dolarů a se spoluprací při federálním vyšetřování poté, co vydělal 180 000 dolarů na politických darech čtyřem americkým politikům, včetně Fortenberryho a bývalého zástupce Lee Terryho z Omahy, a poskytl půjčku 50 000 dolarů americkému ministru dopravy Rayovi. Lahoud. Lahoud splatil úvěr a Terry řekl, že přispěl na charitu Těch 5 200 dolarů, které dostal, jakmile se dozvěděl, že dary byly nezákonné.

Fortenberry také věnoval 30 000 dolarů charitativním organizacím, ale toto opatření neučinil dříve než rok poté, co federální žalobci uvedli, že mu bylo řečeno, že příspěvky „pravděpodobně“ pocházejí od cizince.

READ  Francouzští intelektuálové vyzvali Macronovu vládu, aby jednala jako nejlepší spojenec Ukrajiny

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.