Poté, co Česká republika vyhrála Hearts in World Baseball Classic, ukazuje další příklad svého hlubokého pouta s týmem Japonska

World Baseball Classic 2023 byl mírně zábavný. S rozrušeními, dobrými hrami a rychlými úniky poskytl fanouškům baseballu veškerou akci, kterou potřebují. Česká reprezentace se se svým inspirativním příběhem stala žhavým tématem. Byl to tým plný většiny hráčů na částečný úvazek, kteří se dostali do WBC. Zvláště projevili velkou lásku k týmu Japan a Shuhei Ohtani. V poslední době na tuto lásku reagovali japonští baseballoví fanoušci roztomilými gesty.

Česká reprezentace si získala spoustu příznivců a respekt za to, co ve WBC dokázala. Ale toto gesto lásky od japonských fanoušků je na úplně jiné úrovni. Pokračoval jsem ve vzájemné lásce a uznání, která začala mezi týmem Japonska a Českou republikou.

Japonští baseballoví fanoušci překvapili český baseballový tým dopisy a dárky

reklama

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Baseballový tým České republiky při svém debutu překvapil fanoušky na World Baseball Classic. Hráči vyhráli svůj první zápas ve WBC a udělali dojem na publikum. Nedávno se český tým podělil o to, že ho japonští fanoušci nadále podporovali i po WBC. Prozradili, že mnoho fanoušků jim posílalo dárky a vzkazy s povzbuzením a podporou pro český baseball. Oficiální Twitter účet týmu sdílel aktualizaci.

Řekli v tweetu, „Japonci jsou nejlepší baseballoví fanoušci na světě. Nejen, že jsme od nich během premiéry Baseball Classic v Tokiu cítili velkou podporu, ale moc jim za to děkujeme. Dostali jsme také spoustu dárků a dopisů turnaj, který je v dnešní době velmi dojemný.“ Taška japonských sladkostí, gumové náramky, děkovné dopisy a nekonečná touha pomoci českému baseballu.“

reklama

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Česká reprezentace a její hráči projevovali po celý turnaj velký respekt k soupeři. Navíc dosáhli hodně s hráči, kteří pracovali v jiných zaměstnáních a nebyli profesionálními hráči. To zahrnuje japonský tým, proti němuž byli obzvláště nadšení hrát. Ale byla tam především jedna superstar, které se většina jejich týmu chtěla ujmout.

READ  Vietnam - Česká republika: knockout vstupenka v ruce | Sportovní

Česká republika byla nadšená z konfrontace se Shuhei Ohtani

Během WBC dostali čeští reprezentanti otázku, proti komu jsou nejvíce nadšení. Všichni členové jejich týmu zmínili Japonsko a v drtivé většině byl Shuhei Ohtani. Oboustranná senzace byla nejoblíbenější jméno, kterému během turnaje čelili. Navíc všichni respektovali jeho dovednosti a nasazení do hry. Při sledování zápasu českého týmu si je zamilovali i japonští fanoušci.

reklama

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Podívejte se na tento příběh: Japonská dvoucestná baseballová hvězda Shuhei Ohtani trefila homer na #100

Co si myslíte o gestu japonských fanoušků vůči české baseballové reprezentaci? Podělte se o své myšlenky v komentářích níže.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *