Populární hra pro Xbox se stala multiplatformní

Populární hra pro Xbox se stala multiplatformní


Microsoft údajně plánuje letos přinést jednu ze svých „nejpopulárnějších“ her první strany na konkurenční platformy podle zprávy z roku Nate nenávidí podcast.

Název hry nebyl oznámen, ale prezentace poznamenala, že titul se v roce svého vydání setkal s „vysokým ohlasem kritiky“ jako „konverzační hra roku“.

Kopeček říká: „Myslím, že je to pro Microsoft chytrý krok… Z obchodního hlediska, pokud přinášíte konkrétní hry na více platforem, na Switch a PlayStation, děláte to, protože vidíte kvalitu IP a franšízu a chcete rozšířit její dosah mimo Xbox.

Spekulace o tom, co by to mohlo být, se již množí, přičemž nejpravděpodobnějším podezřelým je „Hi-Fi Rush“ od Tango Gameworks, který byl vydán počátkem loňského roku a stal se pro platformu překvapivým hitem – posílil její štíhlý pre-“ série Starfield“. Pro Xbox poté, co „Redfall“ havaroval a shořel. Dalším možným kandidátem je karetní hra „Pentiment.“

Microsoft se již dříve zabýval multiplatformními verzemi, jako je uvedení her „Ori“ na Switch a podpora „Minecraftu“ na mnoha platformách.

Naposledy to oznámil finanční ředitel Xbox Tim Stewart na listopadovém summitu Wells Fargo (prostřednictvím Spot hra) Plánem je zpřístupnit Game Pass na „každé obrazovce, na které lze hrát hry“, a dodává, že „to znamená chytré televizory, to znamená kapesní zařízení, to znamená to, co bychom v minulosti považovali za konkurenty jako PlayStation a Nintendo.“

zdroj: VGC
Předchozí článekMacFarlane říká, že Orville je stále naživu
Další článek'Last of Us' dominuje Creative Arts Emmy Awards

READ  Datum vydání Minecraft Super Smash Bros. Ultimate amio, Minecraft Steve a Alex amiibo se opozdili

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *