Pokud máte rádi linie a grafický design, vydejte se na klasický autosalon

Pokud máte rádi linie a grafický design, vydejte se na klasický autosalon

obrázek: Daniel Goulson/Jalopnik

Může být těžké přesvědčit o tom neautorské nadšence ve vašem životě Strávit pár hodin o víkendu na autosalonu, zvlášť když to začíná před 9h (i já s tím mám problém). I když může být lákavé dát si poté brunch s přáteli, myšlenka strávit 30 minut obklopena auty vám moc pozornosti nepřinese. Nerdi jsou velmi otravní O ní není zrovna atraktivní.

Existuje jeden způsob, jak přimět přítele nebo blízkého, aby se k vám připojil na autosalonu, zvláště pokud jsou fanouškem grafického designu nebo umění obecně. Stará auta Bohatý na neuvěřitelné zprávy, linky a návrhy log, kde lze každou éru a zemi původu obvykle snadno odvodit pouhým čtením štítků. Dokonce má tuny různých aut Speciální linie Speciálně u tohoto modelu lze najít skvělou grafiku i na Modernější vozidla.

Nedávno jsem šel do Macensima, nový autosalon v centru Los Angeles, který se zaměřuje na klasická italská auta, a tam bylo nespočet příkladů skvělé typografie. Dejte nám vědět do komentářů, jaký je ten váš Oblíbené nálepky na auto Tedy, a pokud dokážete své blízké úspěšně přesvědčit, aby si auta užili jinou optikou.

READ  Nintendo spolupracuje s Cold Stone na vytvoření zmrzliny Kirby, Mario a Animal Crossing

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *