Náhodné: Hej, Transformer tento týden také získá letecký simulátor

obrázek: přes Nintendo.com

Pokud sledujete nejnovější vydání mimo svět Nintendo, pravděpodobně jste o tom už slyšeli Microsoft Flight Simulator Na konzole Xbox Series X | S tento týden. Sesterský web Čistý Xbox Mimochodem odvedl skvělou práci a pokryl hru.

Co mohou vlastníci Switchů hrát, aby vyplnili tuto prázdnotu? Pokud máte náladu na něco podobného, ​​vydavatel Pix Arts vás připravil na své nové vydání Snadný letový simulátor. Už jste někdy snili o létání na obloze na chladných letadlech, jako jsou trysková letadla, mega nosiče a nákladní lodě? No, teď v této hře, která vypadá, že je z počátku 2000 …

Tato hra je skutečný letový simulátor s příkazy navrženými tak, aby je bylo možné snadno převzít v každém věku. Přecházejte od kontrolních bodů k kontrolním bodům, abyste ukázali své pilotní dovednosti v různých povětrnostních podmínkách a denní době a dokončili všechny úrovně. Pokud jste vždy chtěli létat, ale mysleli jste si bylo to komplikovanější, tato hra dokáže, že to zvládneš! “

Snadný letový simulátor
Snadný letový simulátor
Snadný letový simulátor
Snadný letový simulátor

Easy Flight Simulator je k dispozici k předobjednávce na Switch eShopu za 4,99 $ a vydává se zítra 30. července. Pokud dáváte přednost něčemu jinému, existují další alternativy – Journey Sim 2019 A Ostrovní letový simulátor.

Vážně, Nintendo – pokud to čtete, vezmeme si novou hru Pilotwings, až budete připraveni …

READ  iPady mohou v iOS 16 ztratit funkce chytrého domácího centra

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.