Nyní je k dispozici aktualizace systému Nintendo Switch 12.0.0

navzdory existenci Zprávy o menší aktualizaci systému Na cestě k Switch minulý měsíc to vypadá, že Nintendo skočilo přímo na verzi 12.0.0.

Pokud jste doufali v věci, jako jsou složky, témata a mnoho dalších vzrušujících funkcí, je nám líto, ale nic z toho neexistuje. Místo toho tato nejnovější aktualizace opravuje problém spojený s funkcí Zálohování dat.

Zde je úplné shrnutí oficiálních poznámek k aktualizaci, s laskavým svolením webu Nintendo:

Verze 12.0.0 (vydána 5. dubna 2021)

Opravili jsme problém s funkcí zálohování dat zálohování, kdy ve výjimečných případech je automatické zálohování ukládání dat přerušeno v případě, že během dokončování ukládání dat zálohy dojde k chybě připojení.

Kroky, jak zkontrolovat, zda k chybě došlo, nebo co dělat, pokud k chybě skutečně dojde, najdete Tato informace Užitečný, ochotný, ochotný, filantrop


Známý datový faktor Dóm ovsa Sdílel také několik dalších informací o verzi 12.0.0:

Tato aktualizace navazuje na verzi 11.0.1, která byla vydána v prosinci loňského roku, a opravila řadu problémů, které nastaly ve verzi 11.0.0. Více se o tom dozvíte v našem předchozím příspěvku.

Stáhli jste si již tuto aktualizaci? Všimli jste si ještě něčeho jiného? Zanechat komentář níže.

READ  Aktualizace systému Nintendo Switch 14.1.2 je nyní k dispozici, zde jsou úplné poznámky k opravě

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *