Česká světová SPK: Locatelli je většinou světových superbiků oslavováno jako „nejlepší víkend“ v sezóně

Poté, co si Andrea Locatelly před třemi týdny připsal v Assenu svoji první platformu WorldSBK, dvakrát během většiny závodů dvakrát odskočil, než v neděli nasbíral dvě čtvrtiny ve čtyřhře.

Víkend SPK kapitána Topraka Razgatlioglua Worlds SPK a obecně v kombinaci se sezónou 2021 pomohl Lokamadellimu dosáhnout vrcholu v hodnocení Yamaha Manufacturers Championship pro nejlepší víkend sezóny.

Než závod běžel s lídry v úvodních kolech Superpole i Race, dokázal využít pádu Jonathana Rhea ze třetího místa v prvním závodě.

Pokud jde o rychlost, Locatelle postrádá konzistenci potřebnou pro výzvu pro první tři, ale bývalý jezdec Moto 2 je nejlepší z ostatních, když se blížíme k bodu uprostřed sezóny.

Locatelly dodal: „Je to náš nejlepší víkend, protože jsme se dostali na stupně vítězů a dvě ze čtvrtých míst – získali jsme pár dobrých bodů, což je důležité pro mistrovskou pozici, protože jsme na osmém místě, nedaleko od B4. Není to tak špatné!

„Pocit z kola je teď čím dál tím snadnější. Můžu jezdit, můžu tlačit, samozřejmě teď hodně závodíme, kde si myslím, že můžeme být lepší.

„Udělali jsme dobrý test v Navarru a poté, co jsme šli na kurz Magnie, jsem loni měl velmi dobré, dobré písně jako Barcelona, ​​Gerais.“

„Celkově si myslím, že mám oproti začátku sezóny trochu více zkušeností, mohu bojovat s prvním týmem.

„Jsem tak šťastný s celým týmem. Spolupracuje se nám dobře. Vztah je skvělý. Jako malá rodina usilujeme o to, abychom pokračovali tímto způsobem. Nyní se budeme těšit na další závod!“

READ  Podle IEA by Česká republika měla urychlit své úsilí o výstavbu uhlí

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *