Twitter usnadňuje vyhledávání tweetů z konkrétních účtů

Twitter přidal nové tlačítko pro vyhledávání na profilové stránky, které usnadňuje vyhledávání tweetů od konkrétního uživatele. Poradce pro sociální sítě Matt Navarra Všimněte si, že tlačítko se začalo zobrazovat několika uživatelům minulý měsíc, ale nyní Vývojáři XDA On říká Tato funkce byla široce rozšířena v aplikaci služby pro iOS.

Možnost omezit vyhledávání na tweety jednoho uživatele není na Twitteru novou funkcí. Stejného výsledku můžete dosáhnout pomocí formátu „z:[Twitter handle] [search term]v normálním vyhledávacím poli Twitteru. Pokud tedy například chcete prohledávat mé (špatné) tweety pokaždé, když zmíním slovo „klávesnice“, můžete v aplikaci klepnout na ikonu vyhledávání a zadat:

Od: klávesnice jonporty

Nové tlačítko usnadňuje život. Může být užitečné například najít článek, který si matně pamatujete, když ho někdo před měsíci tweetoval, ale jehož podrobnosti si nemůžete vzpomenout.

Nové tlačítko vyhledávání je malou ukázkou záplavy nových funkcí, které Twitter v posledních měsících do své služby přidal. Právě minulý týden platforma spustila schopnost Uživatelé iOS po celém světě budou moci sledovat účty na TwitteruTo znamená, že nyní mohou platit za přístup k dalšímu obsahu od tvůrců na platformě. Ve stejném měsíci začal povolovat i Twitter Každý, kdo hostí jednu z našich pouze hlasových satelitních chatovacích místností. Mezi další nové funkce patří Předplatitelská služba Twitter Blue, A společenství.

READ  Všechny skiny v události Gaiden v Apex Legends

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *