Apple aktualizuje AirTagy, aby byly méně děsivé

Apple distribuuje aktualizaci na AirTags, která lidem ztěžuje jejich použití pro sledování utajení, síť Zprávy. Podle prohlášení zaslaného hranaA Apple také pracuje na aplikaci pro uživatele Androidu, která jim umožní detekovat nežádoucí sledovače.

AirTags byly značky Vydáno na začátku tohoto roku Jako řešení od společnosti Apple, které pomáhá lidem sledovat každodenní věci. Apple ve svém marketingu ukazuje lidem, kteří najdou své ztracené klíče nebo tašky obsahující trackery. Existovaly však obavy, že k tajnému sledování lidí bez jejich vědomí lze použít malá zařízení, a to jsme viděli Četné zprávy Vzhledem k tomu, že vydání AirTags naznačuje, že je třeba provést nějaké vylepšení, aby byla zařízení pro každého více vědoma soukromí.

Před aktualizací, pokud je AirTags daleko od svého vlastníka, zazní zvonění po třech dnech Pokud zjistí, že se pohybují. Pokud máte plně aktualizovaný iPhone, můžete získat „Našel jsem AirTag pohybující se s tebou“ Pozornost Před tím -Ale zastaralí uživatelé iPhone a Android neměli to štěstí, dokud nezazvonili. Apple nyní aktualizuje AirTag tak, aby odpovídal někdy mezi osmi a 24 hodinami třídy, čímž se výrazně zkrátí doba, po kterou může AirTag cestovat, než si řekne. (Apple neodpověděl na žádost o komentář v rozsahu časů, které poskytl.)

Apple uvádí, že aplikace pro Android přichází „později v tomto roce“ a bude schopna detekovat jak AirTagy, tak i Najděte další síťové příslušenství, jako sledovač Chipolo.

Sledování 8 až 24 hodin je stále dlouhá doba, aniž byste o tom věděli, ale je dobré vidět, že Apple se alespoň začíná zabývat některými obavami lidí. Aktualizace byla vydána dnes a měla by se stát automaticky, když se AirTag přiblíží k iPhone podobně, jako tiše AirPods dostávají aktualizace, podle síť.

READ  Alinity reaguje na proudy horké vany a škubnutí

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.