Nintendo může konečně závodit vpřed s druhou vlnou obsahu Mario Kart 8 Deluxe

Nintendo může konečně závodit vpřed s druhou vlnou obsahu Mario Kart 8 Deluxe
Foto: Nintendo

Je červenec a stále není ani stopy po vteřině Mario Kart 8 Deluxe DLC vlna, tak co se děje? Ačkoli Nintendo neposkytlo aktualizaci o tom, kdy bude dodána další vlna, vypadá to, že fanoušci byli schopni určit nějaký časový rámec pro další vydání DLC.

Jak je popsáno v tweetu od Tweet vložitNedávno reklama 7-Eleven v Japonsku ukazuje cykly Wave 1 a nadcházející vlny DLC. V pravém horním rohu však bylo zmíněno, jak se tato reklama nebude zobrazovat veřejnosti do 17. července 2022. To vedlo k teoriím, že reklama je pravděpodobně hned za rohem.

Není to poprvé, co bannerová reklama v Japonsku naznačila, že Nintendo DLC je na obzoru. Během odhalení se objevily podobné příběhy Hra Super Smash Bros Ultimátni Stíhačka projíždějící vlny.

Původní vlna DLC Mario Kart 8 Deluxe obsahovala celkem osm hřišť – převzatých z mobilní verze a také několik starších titulů. Některé z těchto skladeb zahrnovaly Toad Circuit (3DS), Choco Mountain (N64) a dokonce fanoušky oblíbené Coconut Mall (Wii). Všechny tyto tratě a vlny mají být dodány do konce roku 2023.

V tuto chvíli není známo, jaké přesné kurzy budou zahrnuty do další vlny DLC Mario Kart 8 Deluxe, ale Datamin již dříve odhalil aktualizovaný banner posilovacího kurzu:

Těšíte se na další vlnu tratí Mario Kart 8 Deluxe DLC? Už jste vyzkoušeli první vlnu? Řekněte nám to v komentářích.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *