Niantic odstraňuje odkaz na limit Pokemon Go Master Ball po vydání nového výzkumu

Niantic odstraňuje odkaz na limit Pokemon Go Master Ball po vydání nového výzkumu

zveřejněno: 2023-09-01T20:28:39

aktualizováno: 2023-09-01T20:29:11

Niantic odstranil odkaz na centrum nápovědy pro maximální počet Master Balls, které můžete nosit v Pokemon Go poté, co jste hledali druhý.

Jedním z nejžádanějších předmětů v Pokémonech byl vždy Master Ball. Hráči určitě chytí cokoli a mají tendenci si to šetřit na vzácný úlovek.

Vzácná koule byla přidána do Pokemon Go v červenci 2023 a někteří trenéři šetřili vzácnou kouli ve snaze zásobit se několika najednou.

Článek pokračuje po oznámení

a pokemon jít Stránky nápovědy dříve uvedly, že trenéři mohli nést pouze jednu bílou kouli najednou, ale od té doby odkaz odstranili.

Niantic odstraňuje Master Balls omezující fráze v Pokemon Go

v centru nápovědy V sekci, která uvádí typy položek a jejich efekty, je sekce, která zmiňuje Poke Balls a jak fungují.

Ve spodní části prvního odstavce bylo dříve řečeno: „Master Ball je velmi vzácný a speciální typ Poké Ballu s mírou zachycení 100 %. Všimněte si, že v tašce můžete nosit pouze jednu bílou kouli najednou.“

Zaregistrujte si svůj bezplatný účet Dexerto a získejte:

Zjednodušený režim reklamy|tmavý režim|Nabídky her, televize, filmů a technologií

Článek pokračuje po oznámení

To znamená, že než budete moci získat bílou kouli nabízenou poslední měřenou sondou, musíte použít kouli, kterou máte, pokud jste tak již neučinili. Naštěstí Niantic od té doby jakýkoli odkaz v tomto rozsahu odstranil.

Nejnovější výzkum, Timed Investigation: Master Ball, nabízí širokou škálu poměrně náročných misí, které je třeba splnit, abyste získali Master Ball podruhé.

Mnozí vyjádřili nespokojenost s kvalitou misí, protože venkovští hráči budou mít problémy s dokončením potřebného počtu nájezdů.

Oslovili jsme Niantic a aktualizujeme tento článek, pokud se k tomu vyjádří. Mezitím můžete Přejděte do naší sekce Pokemon Go Chcete-li zjistit více pokrytí.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *