Nejlepší prodej a nabídky 4. července, které můžete získat hned teď

Gril je studený, led se roztál a doufáme, že většina hostů večírku je zpět doma. Víkend 4. července se chýlí ke konci, ale mnoho prodejů a nabídek od pátku ještě není vyprodáno ani vyprodáno. Pokud narazíte na výprodej, ale jste příliš zaneprázdněni, abyste se posadili a dokončili nákup včas, existuje velká šance, že budete mít stále štěstí a dnes můžete udělat něco skvělého.

Pokračujte v čtení našich oblíbených prodejů 4. července, které můžete stále využívat.

4. července jsou prodeje stále silné

Další prodeje a nabídky 4. července

Grilování a venkovní nabídky

Pokud vaše letní plány zahrnují pěší turistiku, kempování a grilování, je čas vyzvednout si nějaké nové vybavení a ušetřit hodně v tomto procesu.

Tato sada grilovacích a ohnišť testovaných a schválených CNET má slevu 20% – až 225 $ (plus poštovné zdarma). Je to dřevo BioLite a dřevěné uhlí FirePit Plus a funguje jako gril hibachi. Nebo je to snadný gril z hibachi, který lze použít jako ohniště – záleží jen na vás. Na jaře jsem jednu otestoval a zjistil, že v obou rolích vyniká, a zařadil ji na svůj seznam Nejlepší přenosné grily pro rok 2021.

BBQGuys.com

Sám jsem chlap na grilování na dřevěné uhlí, ale pokud letos v létě hledáte nový plynový gril, můžete dát 300 $ do ceny velkého grilu Nexgrill z nerezové oceli od BBQGuys.com. Zahrnuje také bezplatný kryt grilu. Můžete ušetřit až 60% na další položky BBQ a objednávky nad 49 $ jsou dodávány zdarma.

4. července nabídky matrací

Možná vám v dobrém spánku nebrání horké letní noci, ale vaše matrace. Jste připraveni upgradovat? Nákup matrace je jednodušší, než si možná myslíte, a nevyžaduje návštěvu obchodu s matracemi a nepříjemný rozhovor s prodejcem. Přeskočte obchod a Koupit matraci online. Obvykle najdete slevovou matraci bez ohledu na to, jaké je roční období, ale o víkendech, včetně čtvrtého července, se opravdu daří.

4. července technologické nabídky

Prodej hardwaru se rozšířil téměř čtvrtého července jako ohňostroj. Skvělá zařízení k prodeji najdete na stránkách Best Buy a Samsung a tento víkend můžete také ušetřit na počítačích a počítačích.

Garmin

Kromě sledování aktivity a odemykání zábavných her, až budete hotovi, se tento Garmin připojuje k aplikaci, která rodičům umožňuje nastavovat domácí práce a distribuovat virtuální odměny, jakmile jsou hotové, a nastavit časovače pro věci, jako jsou domácí úkoly, čištění zubů a čas před spaním. Užijte si Vívofit Jr. Má roční výdrž baterie a je dodáván ve třech zábavných barvách vhodných pro děti za tuto prodejní cenu.

HP

Tento ultra nízkoprofilový stolní počítač HP nabízí spoustu paměti, masivní jednotku SSD a grafiku Radeon RX 580 pro práci i hraní. Je to méně než polovina obvyklých nákladů a je vybaven procesorem Core i7 9. generace, 32 GB RAM, 1 TB úložiště a starším grafickým procesorem, který by vám měl i nadále umožnit hrát příležitostné hry s dobrým klipem. Při tom také najdete slevy na notebooky, monitory a další Prodej HP 4. července.

Nabídky kuchyní 4. července

Rozbili jste něco tento víkend? Možná jste se vzbudili náhle bez zásob? Na 4. července zbývá několik dohod, které vám s tím pomohou vypořádat.

Dohody o videohrách ze 4. července

Červnová propagace E3 dala hráčům hodně na co se těšit – a několik nových herních nabídek. Zde jsou některé z nejlepších, které jsme našli pro platformy PS4, PS5, Xbox, Switch a PC.

Laurie Gronin / CNET

Pokud máte Xbox Game Pass Ultimate, máte nyní přístup Hry Xbox Cloud Na různých platformách, včetně Android a iPhone. Tato streamovaná verze knihovny předplatných her pro Xbox má stále spoustu zlomů – budete potřebovat vysokorychlostní připojení, připravte se na určité zpoždění ovládání – ale každý, kdo chce na svém telefonu hrát seriózní hry jako Doom Eternal, to ocení . Palec, spoušť a tlačítka jako v Kishi. A nyní je verze pro Android stále za nejnižší cenu (komentář od Prime Day).

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.