Neeraj Chopra sdílí dojemný okamžik s Pákistáncem Arshadem Nadeem | Další sportovní zprávy

Neeraj Chopra sdílí dojemný okamžik s Pákistáncem Arshadem Nadeem |  Další sportovní zprávy
Nové Dillí: Ind oštěp pocit Neeraj Choprakterý je často nazýván „zlatým chlapcem“ Indie, se podělil o dojemný příběh ze zákulisí Mistrovství světa v atletice. Neeraj hovořil o zvláštním okamžiku, který sdílel se svým rivalem. Pákistán‚s Arshad Nadeemběhem turnaje.
Neeraj v dojemném gestu vyzval Arshada Nadeema, aby klikl na fotku, když si uvědomil, že Arshadovi v tu chvíli chybí vlajka jeho země. Oba sportovci, kteří byli na hřišti nelítostnými konkurenty, pózovali vedle indické vlajky spolu s bronzovým medailistou.Jacob Wadelich Přidejte se k nim v této nezapomenutelné chvíli také.

„Arshad učinil svou zemi hrdou. Cítil jsem se špatně, když jsem se ho zeptal na pákistánskou vlajku. Vlajka byla nalezena později a všichni tam byli, tak jsem požádal Arshada, aby se přišel vyfotit,“ řekl Neeraj během tiskové konference a zdůraznil kamarádství. a sportovního ducha, který sdílel. Překračuje hranice ve světě sportu.

Při pohledu na své budoucí cíle vyjádřil Neeraj Chopra své odhodlání udržet si tituly, které získal. „Chci si udržet tituly a budu tvrdě pracovat, abych toho dosáhl. Vyhrát tyto tituly byla výzva a zopakovat to bude těžké, protože sportovci se lépe připraví a budou tam i očekávání lidí,“ prohlásil Neeraj.

Neeraj Chopra, vpravo, a bronzový medailista Jakub Vadlejcz, Česká republika. (fotografie AP)
Neeraj si nedávno zajistil druhé místo v mužském oštěpu impozantním hodem 85,71 m na mužském oštěpu. Curyšská diamantová liga. Zatímco první místo mu těsně uniklo, první místo obsadil Čech Jakub Vadeljic hodem 85,86 metru a třetí místo obsadil Němec Julian Weber hodem 85,04 metru.
Neeraj Chopra vytvořil historii tím, že vyhrál vůbec první zlatou medaili Indie na mistrovství světa v atletice, čímž si upevnil místo jednoho z nejslibnějších a nejslavnějších indických sportovců. Navzdory neúspěchu v Curychu Neerajova oddanost a oddanost svému sportu nadále inspiruje fanoušky a ctižádostivé sportovce po celém světě.
(Se vstupy od Annie)

READ  Bývalá šampionka Qatar Open Plíšková, Kvitová a Azarenková se dostala do čtvrtfinále

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *