Tým Semta Pentathlon oceňuje zázemí sportovního areálu Hamdan – novinky

Moderní pětibojový tým České republiky, včetně vycházející hvězdy Martina Vlacha a zlatého medailisty z mistrovství světa ve smíšených štafetách 2015 Johna Kuffa, jsou potěšeni špičkovým vybavením na stadionu Hamdan, který trénuje před letním Tokiem. Olympijské hry.

Kromě Kuffa a Vlacha, kteří se již kvalifikovali na olympijské hry v Tokiu tím, že na mistrovství Evropy v moderním pětiboji v roce 2019 obsadili třetí místo v individuálním závodě mužů, bude pětičlenný tým pětibojů zahrnovat Ontraje Bolivku, který reprezentoval zemi na 2012 Olympijské hry v Londýně. Hry; Marek Krix, který vyhrál s Vlachem mužský štafetový titul na juniorských mistrovstvích světa 2018; A David Kindle.

Tým tvoří čtyři trenéři: Jacob Kučera, Eva Prosová, Ivo Convica a Vaklav Frajbis.

„Dubaj se stal skvělým místem pro mezinárodní týmy a sportovce, aby při přípravě na významné mezinárodní akce hledali univerzální řešení,“ řekl MK, bývalý bulharský olympionik se sídlem v Hamdanu. Řekl Michail Kouchev, zakladatel Akademie oplocení. Kdo zajistil cestu do Čech.

„Dubaj má jedny z nejmodernějších a nejmodernějších sportovních zařízení na světě postavených podle nejnovějších mezinárodních standardů a sportovní průmysl země se těší velké podpoře a povzbuzení inteligentních vůdců, kteří povzbuzují členy komunity, aby přijali sport a fyzicky aktivní životní styl.

„Je to poprvé, co Spojené arabské emiráty a Dubaj hostily nejmodernější tým pětibojů, a Češi jsou ohromeni dostupnými zařízeními a podporou, které se jim dostává od každého sektoru, zejména od různých vládních agentur.“ .

„Užívají si tábor naplno nejen pro fotbal a jeho nejlepší hvězdy, ale také pro týmy a sportovce všech sportů. Je pozitivním dojmem, že se Dubaj stává jedním z nejlepších mezinárodních sportovišť v svět.

Český moderní pětiboj je součástí osmičlenného šermířského týmu, který zahrnuje naděje do budoucnosti České republiky, včetně Jacoba Jurky, Pavlíka a Františka Koufala a spolu s nimi i trenéry Martin Rups SR a Tomáš Jurka.

READ  Mezinárodní přátelské zápasy - Česká republika vs Kuvajt Náhled a předpověď

Oba týmy, které přijely do Dubaje 8. února, budou denně trénovat ve sportovním komplexu Hamdan do 20. února, na stejném místě pro všechny tréninkové potřeby, včetně tělocvičny, plavání, šermu a běhu venku.

Sportovní komplex Hamdan, jeden z nejlepších světových sportovních památek, je pravidelnou volbou pro mezinárodní sportovní týmy a sportovce a připravuje se na různé mezinárodní soutěže, včetně olympijských her.

Sportovní komplex Hamdan, postavený na 24 hektarech půdy, je jedním z největších a nejmodernějších víceúčelových zařízení na světě a je určen k pořádání 10 různých olympijských her, včetně basketbalu, badmintonu, házené a volejbalu. Vodní sporty, jako je plavání, synchronizované plavání, potápění, synchronizované potápění a vodní pólo.

Zevnějšek s kontrastními odstíny modré a lesklou skleněnou fasádou má Cavernous Complex ve svém zlatém soutěžním centru ve tvaru kapky dva 50m plavecké bazény olympijského standardu. Oba bazény mají pohyblivé plošiny a mohou být v případě potřeby zakryty, aby se aréna proměnila na pevný povrch vhodný pro jakýkoli vodní sport nebo pro nesportovní akce, jako jsou konference a výstavy.

Na vrchol 10pásmového bazénu a potápěčské nádrže se zvedá třístupňová sedací mísa ve tvaru ohonu, která pojme 15 000 diváků. Aréna má skutečný salonek Royal VVIP a luxusní výkonné skříňky, pracovní prostor až pro 200 osob a tiskovou konferenci.

Aréna má také místnosti pro 400 sportovců, rozhodčí, klub zdraví, tělocvičnu a tréninkový bazén. Kromě toho je zde plně funkční lékařská místnost a dopingová kontrolní místnost se sofistikovaným zdravotnickým zařízením.

Všechna tato nejmodernější zařízení z něj činí jedno z nejlepších míst pro mezinárodní sportovce, která se připravují na nejlepší soutěže.


READ  Češi prodávají květiny na pomoc na Ukrajině v St

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *