Tým Semta Pentathlon oceňuje zázemí sportovního areálu Hamdan – novinky

Moderní pětibojový tým České republiky, včetně vycházející hvězdy Martina Vlacha a zlatého medailisty z mistrovství světa ve smíšených štafetách 2015 Johna Kuffa, jsou potěšeni špičkovým vybavením na stadionu Hamdan, který trénuje před letním Tokiem. Olympijské hry.

Kromě Kuffa a Vlacha, kteří se již kvalifikovali na olympijské hry v Tokiu tím, že na mistrovství Evropy v moderním pětiboji v roce 2019 obsadili třetí místo v individuálním závodě mužů, bude pětičlenný tým pětibojů zahrnovat Ontraje Bolivku, který reprezentoval zemi na 2012 Olympijské hry v Londýně. Hry; Marek Krix, který vyhrál s Vlachem mužský štafetový titul na juniorských mistrovstvích světa 2018; A David Kindle.

Tým tvoří čtyři trenéři: Jacob Kučera, Eva Prosová, Ivo Convica a Vaklav Frajbis.

„Dubaj se stal skvělým místem pro mezinárodní týmy a sportovce, aby při přípravě na významné mezinárodní akce hledali univerzální řešení,“ řekl MK, bývalý bulharský olympionik se sídlem v Hamdanu. Řekl Michail Kouchev, zakladatel Akademie oplocení. Kdo zajistil cestu do Čech.

„Dubaj má jedny z nejmodernějších a nejmodernějších sportovních zařízení na světě postavených podle nejnovějších mezinárodních standardů a sportovní průmysl země se těší velké podpoře a povzbuzení inteligentních vůdců, kteří povzbuzují členy komunity, aby přijali sport a fyzicky aktivní životní styl.

„Je to poprvé, co Spojené arabské emiráty a Dubaj hostily nejmodernější tým pětibojů, a Češi jsou ohromeni dostupnými zařízeními a podporou, které se jim dostává od každého sektoru, zejména od různých vládních agentur.“ .

„Užívají si tábor naplno nejen pro fotbal a jeho nejlepší hvězdy, ale také pro týmy a sportovce všech sportů. Je pozitivním dojmem, že se Dubaj stává jedním z nejlepších mezinárodních sportovišť v svět.

Český moderní pětiboj je součástí osmičlenného šermířského týmu, který zahrnuje naděje do budoucnosti České republiky, včetně Jacoba Jurky, Pavlíka a Františka Koufala a spolu s nimi i trenéry Martin Rups SR a Tomáš Jurka.

READ  Tendons, EY a White & Case pracují na restaurování českého vzduchu

Oba týmy, které přijely do Dubaje 8. února, budou denně trénovat ve sportovním komplexu Hamdan do 20. února, na stejném místě pro všechny tréninkové potřeby, včetně tělocvičny, plavání, šermu a běhu venku.

Sportovní komplex Hamdan, jeden z nejlepších světových sportovních památek, je pravidelnou volbou pro mezinárodní sportovní týmy a sportovce a připravuje se na různé mezinárodní soutěže, včetně olympijských her.

Sportovní komplex Hamdan, postavený na 24 hektarech půdy, je jedním z největších a nejmodernějších víceúčelových zařízení na světě a je určen k pořádání 10 různých olympijských her, včetně basketbalu, badmintonu, házené a volejbalu. Vodní sporty, jako je plavání, synchronizované plavání, potápění, synchronizované potápění a vodní pólo.

Zevnějšek s kontrastními odstíny modré a lesklou skleněnou fasádou má Cavernous Complex ve svém zlatém soutěžním centru ve tvaru kapky dva 50m plavecké bazény olympijského standardu. Oba bazény mají pohyblivé plošiny a mohou být v případě potřeby zakryty, aby se aréna proměnila na pevný povrch vhodný pro jakýkoli vodní sport nebo pro nesportovní akce, jako jsou konference a výstavy.

Na vrchol 10pásmového bazénu a potápěčské nádrže se zvedá třístupňová sedací mísa ve tvaru ohonu, která pojme 15 000 diváků. Aréna má skutečný salonek Royal VVIP a luxusní výkonné skříňky, pracovní prostor až pro 200 osob a tiskovou konferenci.

Aréna má také místnosti pro 400 sportovců, rozhodčí, klub zdraví, tělocvičnu a tréninkový bazén. Kromě toho je zde plně funkční lékařská místnost a dopingová kontrolní místnost se sofistikovaným zdravotnickým zařízením.

Všechna tato nejmodernější zařízení z něj činí jedno z nejlepších míst pro mezinárodní sportovce, která se připravují na nejlepší soutěže.


READ  Rusku by nemělo být dovoleno bránit válečným problémům s Ukrajinou

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *