NASA se záměrně srazí s kosmickou lodí v asteroidu

NASA se záměrně srazí s kosmickou lodí v asteroiduOdjezd od pobřeží. Vydání je naplánováno na tento měsíc. Na zadní straně Falconu 9 bude kosmická loď. Úředníci tvrdí, že je to půlroční mise v laboratoři mikrografie. Astronomové provedli závěrečný test PP INRE FLORIDA. TAKEOFF je stanoven na 30. října. SANI: KA NASA plánuje záměrně narazit do hvězdy ve snaze změnit její směr. Toto je součást testovací mise přesměrování na obranu Země před nebezpečnými steroidy prostřednictvím kinetického nárazu.

NASA se záměrně srazí s kosmickou lodí v asteroidu


NASA plánuje záměrně narazit kosmickou loď na asteroid ve snaze změnit její směr, součást testovací mise s dvojitým asteroidem k obraně Země před nebezpečnými asteroidy pomocí kinetického nárazu a plán je vypustit kosmickou loď v listopadu. 23 na palubě rakety SpaceX Falcon 9 k zachycení asteroidu Didymos vzdáleného 11 milionů kilometrů od planety.

NASA plánuje záměrně narazit kosmickou loď na asteroid ve snaze změnit její směr.

Je součástí testovací mise s dvojitým přesměrováním asteroidů, která má bránit Zemi před nebezpečnými asteroidy prostřednictvím kinetické výchylky nárazu.

V plánu je vypustit kosmickou loď 23. listopadu na palubu rakety SpaceX Falcon 9, aby zachytila ​​asteroid Didymos vzdálený 11 milionů kilometrů od planety.

READ  Rusové podnikají výstup do vesmíru, aby aktivovali robotickou ruku

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.