Muž z východní Iowy srazil auto na dovolené v New Jersey

Muž z východní Iowy srazil auto na dovolené v New Jersey

Výlet na východní pobřeží na dovolenou se brzy pro rodinu z východní Iowy změnil v noční můru.

Rodina Van Pattenových pochází z Cedar Falls v Iowě. Nedávno si udělali výlet do New Jersey na dovolenou a rodinnou svatbu, Podle KWWL. Tragédie se ale stala, když rychlík narazil do Jamese Van Pattena, když otec rodiny přecházel ulici. Jeho rodina říká, že má štěstí, že je naživu. Van Patten utrpěl zlomeninu krku a hluboké řezné rány na zádech a paži.

Jamesova dcera, Grace Van Patten řekl KWWL Rodina se stále snaží vyrovnat s tím, co se přesně stalo.

Jsme tak vděční, že je stále s námi, a nebyl to fatální výsledek, protože nevím, co bychom dělali, kdyby ano. Jsem pro skvělého tátu holka, takže vidět tátu takhle bylo tak bolestivé a znepokojující ho, bylo opravdu těžké jít domů bez táty.

Čtete správně. Grace musela domů bez matky a otce, protože James ještě nesměl cestovat kvůli vážnosti jeho zranění. ona řekl KWWL Věci se dělají na denní bázi. Věří také, že jakmile se Van Patten dostane domů, bude chybět až 3 měsíce práce, aby se zotavil.

milost stvořená a Stránka GoFundMe aby její otec pomohl pokrýt léčebné výlohy. ona řekl KWWL Rodina je ohromena a vděčná za příval podpory. Doufáme, že se James brzy vrátí domů do Iowy a brzy se uzdraví!

ABC z Iowy

Vím, že Iowa nemusí být nejoblíbenějším státem k návštěvě, ale stále máme co nabídnout! Pomocí bezpočtu článků, webových stránek, seznamů a map jsme sestavili seznam některých z nejlepších a největších událostí, míst a atrakcí v Iowě pomocí každého písmene abecedy (což nebylo snadné)! Bohužel jsme nemohli zahrnout všechna skvělá místa ve státě (není dost písmen!), ale zde je abeceda Iowa ABC:

READ  5 mrtvých a stovky zraněných ve vzácném cyklonu v České republice

Dokážete získat překvapivě obtížný test řidičů v Iowě?

Není to tak těžké, že? Odpovědi znáte.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *