„Museli jsme udělat nějakou tvrdou práci“ při produkci Baldur’s Gate 3, říká generální ředitel Larian Studios

„Museli jsme udělat nějakou tvrdou práci“ při produkci Baldur’s Gate 3, říká generální ředitel Larian Studios

Swen Finke ze studia Larian Studios hovořil o krizové kultuře ve studiu a přiznal, že tým musel občas „udělat trochu křupání“, když „se něco stalo“. [the studio] „Nepředvídal.“

V otázkách a odpovědích, které Vincke po jeho projevu na konferenci Digital Dragons v Polsku uspořádal, byl Vincke dotázán, zda byl tým někdy nucen složit se – to znamená, že termín daný extrémním přesčasovým studiím nutí zaměstnance dělat práci na přípravě hry. připraven na datum vydání – a přestože tým nebyl „přehnaně“ vyžadován, aby se vypořádal s krizí, a byl „určitě méně na BG3, než jsme dělali v minulosti,“ řekl Finke: „Byla by lež krizi vůbec nezvládnout.

Aldor’s Gate 3 for Dummies: Základy pro vše, co potřebujete vědět (ale báli jste se zeptat)Sledujte na YouTube

„Moc jsme toho nebrousili,“ řekl Finke (díky, JR+). „Ale museli jsme odvést nějakou tvrdou práci. A upřímně si myslím, že vždycky budeš mít trochu práce, když se snažíš něco dokončit, zvlášť když je to složitý dohromady.“

Finke také dodal, že každý, kdo musel pracovat pozdě, dostal přesčas – mnoho studií to údajně nedělalo – a jen „velmi, velmi zřídka“ lidé pracovali o víkendu nebo po 20:00 v noci.

Začátkem tohoto týdne se Larian Studios, vývojář Baldur’s Gate 3, podělilo o „zklamanou zprávu“, že jeho luxusní fyzické vydání PS5 v Severní Americe bylo znovu odloženo, tentokrát na červenec 2024.

Larian také nedávno potvrdil, že jeho další hra nebude Baldur’s Gate 4, DLC, ani nic jiného souvisejícího s Dungeons and Dragons… ale poznamenal, že má ve vývoji další hry.

READ  Pondělní nabídky MacBooku Cyber ​​​​– ušetřete na MacBooku Air a Pro s naším živým blogem

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *