Můj přítel jen lhal o svém zdravotním stavu, aby mohl létat, což je přesně důvod, proč jsem měl nemoc, která mi změnila život.

Můj přítel jen lhal o svém zdravotním stavu, aby mohl létat, což je přesně důvod, proč jsem měl nemoc, která mi změnila život.

Dear Prudence každý týden odpovídá na další otázky čtenářů, jen pro Členové SlatePlus. Otázky zadávejte zde. (Je to anonymní!)

vážená opatrnost,

Poslední rok trpím Long COVID. Bylo mi ctí, že se mi dostalo skvělé léčby. Moji přátelé a rodina mě podporovali méně, ale v terapii jsem to řešil. Tento týden měl jeden z mých blízkých přátel na konci zahraniční cesty pozitivní test na koronavirus. Rozhodl se letět domů 12hodinovým letem, když byl nemocný a se svými příznaky, a před leteckou společností to tajil, dokud nebude moci nastoupit do letadla. Mám z toho rozhodnutí hrozný pocit. Můj život se touto nemocí obrátil naruby, už nemohu dělat mnoho věcí, které mě baví, a to velmi zatížilo moji rodinu a naše finance. Všechno proto, že před rokem jsem byl infikován koronavirem někým (který se později objevil), kdo v té době lhal o svém stavu infekce.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *