Tchaj-wan vystřídal Českou republiku v baseballové sérii U-15

Tchaj-wan v neděli porazil Českou republiku 7:2 a zůstal neporažen a zajistil si místo v superkole Světového poháru WBSC v baseballu U-15 v mexickém Hermosillo.

Tchaj-wan převzal kontrolu brzy a zaznamenal tři body v horní části první směny, zatímco Česká republika odpověděla jednou ve spodní části a druhou ve druhé.

Týmy zůstaly bezbodové až do sedmého, kdy Tchaj-wan pokračoval ve čtyřech dalších jízdách, včetně tří jízd domů.

Foto: CNA

Česká republika, která neskončila sedmá, porazila v sobotu domácí Mexiko 2:1 a nyní prohrává 2:0 s Tchaj-wanem.

Tchaj-wan je nerozhodný s Kubou, která se umístila na prvním místě ve skupině A se čtyřmi týmy, aby se kvalifikoval do Super kola turnaje, protože je jisté, že skončí na prvních dvou místech skupiny.

Tchajwanský nadhazovač Huang Tien-Susu hodil 5,1 směny a vzdal jen tři zásahy, jeden běh a dvě chůze. Filip Němec z České republiky povolil tři zásahy, tři běhy a čtyři chůze ve dvou směnách.

Tchaj-wan se zítra utká s Kubou.

Třináct týmů se utká ve třech skupinách, dva nejlepší týmy v každé skupině postoupí po sérii kol s každým do Super kola, zatímco zbývajících sedm týmů se utká o umístění.

Dvouleté mistrovství světa v baseballu WBSC U-15 bylo v roce 2020 zrušeno kvůli pandemii Covid-19. V roce 2018 se Tchaj-wan umístil na třetím místě za Spojenými státy a Panamou.

Komentáře budou přezkoumány. Udržujte komentáře relevantní k článku. Komentáře obsahující nadávky a obscénnosti, osobní útoky nebo propagace budou odstraněny a uživatel zablokován. Konečné rozhodnutí bude na uvážení The Taipei Times.

READ  České jméno pro Euro 2020 poté, co prohrál Codella odvolání Satalek | Sportovní

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *