‚Mortal Kombat 1‘ dostává bombovou recenzi

‚Mortal Kombat 1‘ dostává bombovou recenzi

Hry Warner Bros

NetherRealms Studios již zítra oficiálně vydají Mortal Kombat 1 všem, ale ti, kteří si předobjednali Special Edition, si titul mohou zahrát už pár dní.

V době psaní tohoto článku a po sečtení 24 recenzí hra získala hodnocení 85/100 Metakritickýcož je na stejné úrovni jako při restartu v roce 2011 na 86 a mírně před oběma „Mortal Kombat X“ (83) a „Mortal Kombat 11“ (82).

Zejména recenze kritiků na kampaň byly silné. Uživatelské recenze titulu jsou však na webu špatné, s 3,5/10 z 565 uživatelských hodnocení a 65 % negativních uživatelských recenzí.

Zdá se, že titul byl terčem bombového útoku na recenze, přičemž téměř všechny negativní recenze se zaměřovaly na jednu konkrétní věc – že online funkčnost hry byla zablokována v Rusku a Bělorusku.

Frustrovaní hráči v těchto regionech údajně tvrdí, že byli schopni hrát online během zátěžového testu a koupili si hru s očekáváním, že budou moci tyto funkce používat v den uvedení.

Nyní říkají, že si nemohou nárokovat předobjednávkový bonus Shang Tsung nebo hrát režim invaze hry. Navíc se zdá, že NetherRealm nebo Warner Bros. Hry hráčům v této věci neradí.

Nákup „Mortal Kombat 1“ se v regionu stal extrémně obtížným – hráči si museli hru zakoupit prostřednictvím účtu umístěného v jiné zemi.

zdroj: Hráč

READ  Unikla Fortnite Chapter 3 Létající zvířata

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *