Modder tento víkend přináší do Elden Ring ještě lepší spolupráci

Nedávno youtuber a modder LukeYui předpokládejme, že elden prsten – Dříve Je to velmi povedená videohra – Může být lepší s jedním živým diskem: Neomezené kooperace. Za pár dní bude tento mod ve volné přírodě a bude tento nápad testován.

Tato zpráva pochází z kanálu YouTube LukeYui ve formě skvělého nového videa, které ukazuje, co mohou lidé očekávat v případě, že si mod vezmou na mušku, až bude v pátek 27. května dostupný pro veřejné beta testování. Pro ty, kteří nejsou tolik nakloněni modifikaci svých her, nebo ty, kteří nehrají na PC, bude připravena i sada Twitch streamů s partou alfatesterů hledajících chyby.

Bezproblémové kooperace je příležitostná nedokončená práce a pravděpodobně narazí na problémy, ale myšlenka za tím je úhledná: elden prsten Hráči vědí, že hraní s ostatními v kooperaci znamená, že další aspekty hry, jako jsou jízdy a odpočinek u ohně, nejsou během kooperativní relace dostupné. Toto je navíc k elden prstenPřísné limity spolupráce, které omezují vyvolávání kooperativních partnerů v určitých oblastech a automaticky je odmítají, když je odstraněn blízký boss nebo nepřátelské doupě.

Všechna tato omezení existují z rozumných důvodů vyváženosti hry, přičemž vývojáři z FromSoftware pravděpodobně chtějí, aby při volání o pomoc zůstaly nějaké problémy. Ale hraní s ostatními není vždy jen o bitevních hrách – někdy je to zkrátka o vyzkoušení, a to je vždy lepší se společností.

READ  Nejlepší víkendové nabídky: karty microSD, herní židle a další od společnosti Samsung

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *