Sezóna 2022–23 divadla Writers Theater zahrnuje filmy „Once Upon a Time“ a „Cinema Handmade Christmas Carol“ – Chicago Tribune

Divadlo spisovatelů v Glencoe oznámilo sezónu 2022-23 se čtyřmi tituly, včetně produkce „Vánoční koledy“ pro manuální kino a muzikálu „Once“. Sezónu v úterý oznámili výkonná ředitelka divadla Catherine M. Lipuma a prozatímní umělecký ředitel Bobby Kennedy.

„Tygří vzor!“ (29. září – 30. října): Scénář Mike Lowe („Teen Dick“) a režie Brian Balcom. Komedie o čínsko-americkém dědictví a spřízněnosti se zaměřením na sourozence, kteří nemohou splnit slib svého mládí.

„Kino ručně vyráběná vánoční koleda“ (29. listopadu – 24. prosince): Napsal a režíroval Chicago Manual of Mixed Cinema Collective Show. Tato adaptace Charlese Dickense byla vysílána online a nyní byla poprvé adaptována s loutkami a hudbou na jevišti. Prázdninová skeptika Teta Trudy je naverbována, aby předávala vánoční náladu svému zesnulému manželovi prostřednictvím Zoom hovoru s rodinou. Když se Trudy oddává své vlastní verzi Scroogeova příběhu, panenky si vezmou svůj vlastní život.

„Jednou“ (16. února – 26. března 2023): Hudba a texty Glena Hansarda a Markety Erglové, kniha Endy Walshe, založená na filmu Johna Carneyho z roku 2007, s hudební režií v Book Theatre od Matta Deichmanna a režií a choreografií Katie Spellman. Mladý irský a dublinský pouliční hudebník se chystá vzdát hudby, dokud nepotká mladou Češku.

Distinguished Society (22. června–23. července 2023): Scénář a režie Karim Fahmy. Klidná knihovna na kanadských hranicích se stává nepravděpodobným útočištěm pro íránskou rodinu, oddělenou od sebe „muslimským zákazem“. Inspirováno skutečnými událostmi.

Všechna představení se budou konat v Nichols’s Book Theatre, 325 Tudor Court v Glencoe. Sezónní balíčky jsou k dispozici na www.writerstheatre.org a 847-242-6000.

[email protected]

READ  Jak sledovat live ligu Gateshead Diamond League المباشر

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.