Microsoft Xbox Rewards mohou být od prosince ukončeny, mohlo by to znamenat konec dárků zdarma pro hráče?

Microsoft Xbox Rewards mohou být od prosince ukončeny, mohlo by to znamenat konec dárků zdarma pro hráče?

Co potřebuješ vědět

  • Dnes konzole Xbox údajně ukazují hráčům zprávu, že Microsoft Xbox Rewards se blíží ke konci.
  • Série týdenních úkolů bude v aplikaci pokračovat do konce listopadu a od prosince bude trvale odstraněna. Od této chvíle se tyto úkoly budou zobrazovat na nové kartě Odměny na vašem profilu Xbox.
  • Zdá se však, že karta nepodporuje písma a některé další odměny, které nabízela stará aplikace Microsoft Rewards.
  • Týdenní úkoly Microsoft Xbox Rewards představují snadný způsob, jak hráči získávat body za nákupy na Xboxu.
  • Zprávu původně zveřejnil na Twitteru uživatel IdleSloth a snímek obrazovky byl zobrazen v portugalštině – zprávu se nám zatím nepodařilo replikovat na konzoli v USA, Německu nebo Spojeném království.

Fanoušci freebie, kteří rádi sbírají body Microsoft Reward prostřednictvím konzole Xbox, dnes čeká velké zklamání. Zdá se, že Microsoft může ukončit týdenní mise s odměnami na konzoli a vypnout celou aplikaci Microsoft Rewards na Xboxu.

Microsoft Rewards je bezplatný program bez přemýšlení, který vám umožňuje získávat body za každodenní úkoly na platformě. Body lze získávat nakupováním, vyhledáváním na Bingu a hraním na Xboxu, Windows PC a mobilních telefonech. Zobrazená zpráva naznačuje, že aktivity se jednoduše přesunou do jiné aplikace pro odměny, ale zdálo se, že předchozí změny za posledních 12 měsíců vždy vedly k nižším odměnám, takže nejsme optimističtí.

Zpráva byla dnes zveřejněna na X (Twitter):

Vidět víc

Samotná zpráva je v portugalštině a nikomu z týmu Windows Central se zatím nepodařilo zajistit, aby se objevila na americkém nebo britském Xboxu, takže nemůžeme potvrdit, zda se jedná o globální změnu nebo ne. Budeme aktualizovat, jakmile budeme vědět víc.

READ  Patch 1.1.1 pro Diablo 4 je v pohodě, 1.1.2 opraví něco nepříjemného

Zpráva přeložená do angličtiny pomocí Google říká:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *