Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 Vydán graf rozlišení a snímkové frekvence

Metal Gear Solid: Master Collection Vol.  1 Vydán graf rozlišení a snímkové frekvence
Obrázek: Konami

Legendární série Metal Gear Solid od Hidea Kojimy se vrací jako kolekce letos v říjnu na všechny platformy včetně Nintendo Switch a v rámci toho nyní Konami sdílelo tabulku na oficiální stránce hry s podrobnostmi o rozlišení a snímkové frekvenci pro každou platformu.

Přestože jsme již dostali shrnutí výkonu Switche v Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1, toto je zatím nejpřímější graf, pokud jde o to, jak obstojí v porovnání s konkurencí. Metal Gear Solid bude k dispozici na všech platformách 30 snímků za sekundu S přesným výstupem 1920 x 1080 pixelů (Výjimkou je Přenosný režim Což se děje 1280 x 720 pixelů).

Pokud jde o Metal Gear Solid 2 a Metal Gear Solid 3, verze Switch je kompatibilní s ostatními konzolami v dokovaném režimu (1920 x 1080 pixelů), ale byla snížena z 60 fps na 30 snímků za sekundu V obou režimech. Tyto hry jsou in Ruční Omezeno na rozhodnutí 1280 x 720 pixelů. Zde je kompletní synopse prostřednictvím oficiální webové stránky Metal Gear Solid:

Minerál tvrdého vápna
Obrázek: Konami

Tak a je to tady – přesně tohle můžete očekávat od Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1, když přistane na Nintendo Switch 24. října 2023. V souvisejících zprávách oficiální stránky Konami také zmínily, že fyzické kopie budou vyžadovat určité stahování. Více se o tom můžete dozvědět v našem předchozím zpravodajství zde na Nintendo Life:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *