Další den hudby, kultury a zábavy pro Wagnera sociální komunikace

WAGNER – Wagnerská komunita bude mít v červnu novou nadcházející komunitní akci v rámci přípravy na postup 605 Unity Jam. Akce, která se bude konat 13. června v jezeře Wagner, se koná poprvé v komunitě, protože lidé budou i nadále hledat lepší dny v budoucnosti a způsoby, jak zůstat venku a být stále sociálně vzdálení.

Tato událost se koná jako způsob, jak pomoci lidem zvýšit jejich kulturní povědomí, porozumění, přijetí a uznání všech kultur mimo jejich vlastní. Program zdůrazňuje význam budování pozitivních vztahů na místní úrovni a mezi komunitami.

Abychom toho dosáhli, jsou obyvatelé v jihovýchodní Jižní Dakotě vyzýváni, aby spolupracovali, kdykoli je to možné, aby si navzájem pomohli dosáhnout svých cílů pro zlepšení všech. Tato událost vyzývá lidi, aby v rámci komunity budovali partnerství, která vyžadují aktivní účast, která jde nad rámec chvástání.

Tato outdoorová akce vybízí všechny zúčastněné, aby si pamatovali společenskou vzdálenost a zájem o někoho jiného než o vás, proto vám doporučujeme nosit masku, i když je tato akce venkovní.

East River Horizons and Friends pomáhají organizovat akci.

Součástí akce budou kulturní představení, rozmanitá hudební zábava od Jima Bridge, členů Country Hall of Fame v Jižní Dakotě, domorodé taneční a hudební vystoupení, členové Lake View Colony zpívající německé hymny, tradiční čeští tanečníci a velký soubor. Hlas kapely Phil and Friends, zábavu country hudby Uncle Roy Band, regionálně známý zpěvák / skladatel Koby Provost a známá národní skupina Aborigines.

K dispozici bude také umění a řemesla, která si můžete užít, lovecká soutěž pro děti, kulturní představení, program veteránů, karnevalové hry, jízdy, turnaj v beanbagu, různí prodejci potravin a další po celý den.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.