Mai Shiranoy konečně dostala svůj přívěs pro The King of Fighters 15, který zasáhl svého přítele

Takže počkejte, nebyl nakonec pan Paige?

SNK měla před několika týdny sérii, která nyní odhaluje zbrusu nové postavy pro The King of Fighters 15, ale konečně jsou zpět, aby fanouškům poskytli bližší pohled na základní sérii, která lidem určitě udělá radost.

A jsem si jistý, že už všichni Hádal jsem ze siluety Dnes ráno je Mai Shiranoy nejnovější postavou, která obdrží celou upoutávku.

Stejně jako většina vracejících se herců se i Mayové budou pravděpodobně cítit jako doma v KOF15, přičemž většina jejích tahů a speciálů vypadá, že dělají přesně to samé jako v posledním záznamu – pouze s novou grafickou opravou.

Mnozí předpokládali, že May bude konečnou členkou Women Fighter, ale protože na konci přívěsu nebylo žádné potvrzení, jako tomu bylo u Hero, Fatal Fury a Sacred Treasures, pravděpodobně to znamená, že původní skupina nepřináší přece jen kapela dohromady.

May, King a Yuri vytvořili první ženský tým na cestě v roce 1994, i když spolu začali bojovat jen několikrát, přičemž poslední tým se objevil v KOF13.

Ženský stíhací tým byl mezi těmi v seriálu s největšími změnami mezi položkami. Zatímco Mai a King v průběhu let obvykle zůstávali konzistentními členy, Yuri mezi nimi a týmem bojového umění skákal tam a zpět, což v minulosti otevřelo dveře dalším členům, včetně Blue Mary, Mai Lee Jinjo, Kasumi Todo, Hinako Shijou, Alice Nakata a Li Xiangfei.

Obrázek přívěsu ke hře Mai č. 1

Trailer image hry Mai č. 2

Obrázek přívěsu ke hře Mai č. 3

Obrázek přívěsu ke hře Mai č. 4

Klikněte na obrázky pro větší verze

Jelikož King a Mai jsou v posledních letech nejkonzistentnějšími členy, zjevná nedůvěra pravděpodobně znamená, že Yuri má mnohem větší šanci znovu se připojit k týmu Art of Fighting po boku Rya a Roberta – i když ani jeden z nich není potvrzen.

To také otevírá dveře bývalým členům, aby se vrátili do řad, nebo možná SNK sleduje vzor veteránů s rostoucím nováčkem, jak jsme právě viděli na KOF14.

READ  Snapchat přestane padat, pokud si stáhnete aktualizaci

Mai byla jednou z postav, která se objevila v Počáteční reklama na KOF15 K ‚a Leona zůstali jako jediní bojovníci, kteří ještě nebyli v centru pozornosti.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *