Technicky Crysis 2 Remastered na konzolích přináší stabilních 60 snímků za sekundu na PS5 i XBX

Hry a konzole Crysis obvykle nejdou moc dobře. Původní verze her na konzolách a v loňském roce obvykle nevypadaly skvěle Crysis Remastered byl také zklamáním. Zítra je zahájení Remasterovaná trilogie CrysisPodle Chief Technology Officers ve společnosti Digital FoundryA Crytek a Sabre Interactive odvedly tentokrát mnohem lepší práci na konzolách. Níže si můžete prohlédnout úplnou analýzu Crysis 2 Remastered od Digital Foundry.

GeForce NYNÍ přidává Trilogy Crysis Remastered, Riftbreaker a Going Medieval

Jak jsme již podrobně zmínili, Crysis 2 Remastered zaznamenal celkově poměrně široký růst, s vylepšeným osvětlením, stíny a aktivy, se spoustou ozdob, které jsou nyní založeny na materiálu. Některé funkce, jako je sledování paprsků a DLSS, jsou pouze pro PC, ale většina nových funkcí je k dispozici také na konzolách. Je třeba také poznamenat, že hru nelze hrát lokálně na PS5 z Xbox Series X/S – je k dispozici pouze díky zpětné kompatibilitě. Mezi základními verzemi Xbox One/PS4 a verzemi PS4 Pro/Xbox One X, které se přenášejí na konzoly Xbox Series X/S a PS5, existují určité rozdíly, jako je mozaikování, lepší osvětlení částic a globální osvětlení.

Dost preambule – jak Crysis 2 Remastered funguje na konzole? Xbox One X, Xbox Series X, PS4 Pro a PS5 běží na dynamickém 4K, které může klesnout až na 1080p (což se na novějších konzolách často stává). Xbox Series S mezitím běží v dynamickém rozlišení 1440p a může klesnout až na 900 p. Základní PS4 je uzamčen 1080p a Xbox One je uzamčen 900p.

Všechny konzoly poslední generace běží rychlostí 30 snímků za sekundu, zatímco konzole Xbox Series X a PS5 si udržují stabilních 60 snímků za sekundu. Xbox Series S je většinou solidních 60 snímků za sekundu, s malými poklesy do poloviny 50. let. V dalších dobrých zprávách mají tyto nové verze Crysis 2 ve skutečnosti slušnou snímkovou frekvenci, takže koktání, které v té době trápilo hry, se konečně řeší.

READ  Příručka zvědavého pozorovatele kvantové mechaniky, bod 7: Kvantové století

Samozřejmě, pokud chcete ten nejlepší vizuální zážitek vůbec, bude lepší, když si Crysis Remastered Trilogy pořídíte na PC, ale vypadá to, že poprvé bude Crysis 2 (a pravděpodobně i Crysis 3) solidně hratelný na konzolích.

Crysis Remastered Trilogy vychází zítra (15. října) na PC, Xbox One, PS4 a Nintendo Switch. Hry lze také hrát na Xbox Series X/S a PS5 díky zpětné kompatibilitě. Trilogii lze zakoupit jako balíček za 50 $ nebo si můžete koupit každou jednotlivou hru za 30 $.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *