Kristina Peškova z České republiky je korunována Miss World India

Kristina Peškova z České republiky je korunována Miss World India

Napsal: Armin B. Vystupovali jsmepřed 5 dny


Zůstaňte naladěni na další aktualizace Miss World 2024!

Miss World 2024

ملكة جمال العالم 2024: كريستينا بيشكوفا من جمهورية التشيك. Foto: Instagram/@krystyna_pyszko

Pageant Miss World konečně korunoval 71. královnu a je Kristina Pešková z Česká republika

Peškova Mumbai, Indie9. března, po několika odloženích a změnách místa.

Nová královna zdědila „Modrou korunu“ po Karolině Bilawské, polské krásce, která vyhrála 70. ročník soutěže Miss World, která skončila v březnu 2022 v Portoriku.

Miss World Karolína Bilawská.  Snímek pochází z jejího instagramového účtu

Miss World Karolína Bilawská. Snímek pochází z jejího instagramového účtu

Karibské vydání začalo v listopadu 2021, ale bylo zastaveno kvůli vypuknutí COVID-19 mezi soutěžícími, zaměstnanci a úředníky, což vedlo k nařízení poslat každého domů před závěrečnou soutěží naplánovanou na polovinu prosince 2021.

Yasmina Zaytoun z Libanonu. Achi Abrahams z Trinidadu a Tobaga, A Lesego Chombo z BotswanyMezitím skončil v první čtyřce.

Gwendoline Fourniol, francouzsko-filipínská modelka a studentka z Himamilan, Negros Occidental, ukončila svou cestu poté, co se neprobojovala do seznamu 40 nejlepších finalistů.

Miss World Organization (MWO) měla uspořádat 71. ročník soutěže na konci roku 2022, několik měsíců po uzavření 70. ročníku. Ale neprosadilo se to.

V září MWO oznámilo, že 71. ročník Miss World Pageant se bude konat v Yashubhoomi, Dwarka, v Dillí, a finále se mělo konat 16. prosince. لكن هذا أيضًا لم يستمر بسبب الانتخابات في الهند.

Zrovna loni v lednu MWO oznámilo, že soutěž se bude konat v prvním čtvrtletí roku, s příchodem účastníků v únoru a korunou se má uskutečnit v březnu. غادرت فورنيول إلى الدولة الواقعة في جنوب آسيا الشهر الماضي لبدء سعيها الطويل للحصول على لقب ملكة جمال العالم.

Filipíny předtím vyhrály titul Miss World v roce 2013, přičemž Megan Young zaznamenala první vítězství v zemi v 63. ročníku konaném v Indonésii.

READ  Skupina Cineworld znovu otevírá královská divadla v USA počínaje 16. dubnem v době uvedení filmu „Mortal Kombat“


You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *