Sports Digest: Bale nebude hrát na olympijských hrách kvůli protokolům COVID

olympiáda

Bradley Bell bude po zavedení protokolů o bezpečnosti a ochraně zdraví chybět na olympijských hrách a americký basketbalový tým mužů uvedl, že ho na jeho seznamu později nahradí.

Američané také ve čtvrtek oznámili, že útočník Jeramy Grant byl „z velké opatrnosti“ uveden do protokolů o bezpečnosti a ochraně zdraví.

Bell, strážce Washington Wizards, dosud zahájil všechny tři americké exhibiční hry v Las Vegas, v průměru 10,3 bodu.

Američané ve svých exhibičních zápasech hráli ve zkráceném stylu, finále NBA hráli Milwaukee’s Guru Holiday a Phoenix Chris Chris Middleton a Phoenix Devin Booker.

Tenis: Novak Djokovič se účastní olympijských her v Tokiu, aby si udržel šanci vyhrát „Golden Slam“.

Djokovič (34) zveřejnil na Twitteru zprávu, že si rezervoval svůj výlet a je hrdý na to, že může na olympiádě reprezentovat Srbsko. Poté, co v neděli zvítězil ve Wimbledonu a získal rekord kariéry 20, Djokovič řekl, že neví, jestli bude hrát v Tokiu.

Pokud nejlépe hodnocený Djokovič získá zlato ve dvouhře mužů a na US Open, bude prvním mužským tenistem, který dokončil „Golden Slams“ – všechny čtyři grandslamové turnaje a olympijské hry ve stejném kalendářním roce.

Steffi Graf je jediná žena, která tak učinila v roce 1988.

Trasování a kontrola: Dvojnásobná světová šampiónka na 400 m překážek Susana Hijnova nebude na olympijských hrách v Tokiu soutěžit kvůli zranění Achillovy šlachy a plánuje odejít do důchodu.

34letá česká sportovkyně uvedla, že v posledních týdnech „sotva chodí, natož aby správně trénovala“.

Hejnova získala zlato na mistrovství světa v letech 2013 a 2015. Získala také bronz na olympijských hrách v Londýně v roce 2012 a skončila čtvrtá na hrách v Riu v roce 2016.

Cyklistika

Prohlídka Francie: Tadej Pogacar vyhrál poslední horskou etapu, aby si upevnil přilnavost na závod.

READ  Matthew Wolff dělá pokroky ve svém štěstí a očekávání | Sportovní

Krátký trek v Pyrenejích byl poznamenán nádhernou kombinací Col du Tourmalet a nedávným prudkým stoupáním do lyžařského střediska Luz-Ardiden.

Hlavní konkurenti Pojjacaru tuto brutální cestu nevyužili. Obhájce titulu na posledním kilometru odešel z malé skupiny čtyř jezdců. Po útoku Enrique Masa Pojacar zvrátil tah a upustil Jonase Weinggaarda a Richarda Carapaza, aby získali letošní třetí etapové vítězství.

Pokud nedojde k nehodě, měl by být 22letý jezdec týmu SAE Team Emirates druhý rok po sobě korunován za vítěze závodu, když v neděli skončí v Paříži. Před Vingegaardem má velký náskok pěti minut a 45 sekund. Carabaz je třetí, 5:51 za náskokem.

baseball

MLB: Special Counsel MLB John McHale Jr. schválil pozastavení 10 hráčů džbánu Seattle Mariners Hectora Santiaga za porušení pravidel lepení baseballu.

Santiago zahájí vypínací službu v pátek, kdy Mariners v Los Angeles Angels otevřou svůj plán přestávek po hvězdách.

33letý levák se stal prvním hráčem, který byl suspendován v rámci zásahu MLB proti neoprávněným lepidlům. Santiago byl také pokutován.

Závody aut

NASCAR: Austin Sendrich nahradí v příští sezóně šampióna 2012 Cup Series Brada Kiselowského pro Penske’s Championship 2 Major League Championship.

Roger Penske plánoval umístit šampiona řady Xfinity do příštího poháru, který poslal Wood Brothers Racing, do technické aliance s Team Penske. Tyto plány se obrátily vzhůru nohama, když se Keselowski rozhodl opustit tým Penske na konci své dvanácté sezóny v organizaci, což se potvrdilo až ve čtvrtek.

Kiselowského odchod otevřel ikonické druhé místo pro Sendricka, 22letého syna šéfa týmu Penske Tima Sendricka.

Keselowski neoznámil své plány do roku 2022, ale pravděpodobně se přestěhuje do Roush Fenway Racing s vlastnickým podílem v této organizaci.

Fotbal

NFL: Carolina Panthers se dohodla na čtyřleté dohodě s ofenzivním týmem Taylorem Moutonem ve výši 72 milionů dolarů, čímž překročila lhůtu pro hráče se značkou podepsat prodloužení smlouvy, podle osoby obeznámené se situací.

READ  Česká republika poráží Írán, když v Tokiu začíná basketbal | Sportovní

Dohoda zahrnuje 43 milionů dolarů v zajištěných fondech.

golf

LPGA: Thajské sestry Arya a Moriah Jotanugarnové získaly v nejlepší hře s míčem 11 do 59 let a postoupily o jeden úder ve hře Dow Great Lakes Bay Invitational v Midlandu v Michiganu.

Celkový počet Jotanugarnes byl 14 do 126 po otevření s 67 ve středu v rotační hře. V pátek zahrají náhradní střelu a v sobotu uzavřou nejlepším míčem.

Jeho thajský týmový kolega Bagari Annarukarn a indický Aditi Ashok se umístili na druhém místě po 63 letech

box

Battle of Wrath odloženo: Třetí boj Tysona Furyho v těžké váze s Deontayem Wilderem byl odložen na 9. října poté, co byl Fury pozitivně testován na COVID-19.

Fury (30-0-1, 21 KO) a Wilder (42-1-1, 41 KO) se měli setkat 24. července, aby dokončili svoji zábavnou bojovou trilogii.

vysoké školy

mužský basketbal: Bývalý hráč Seton Hall Miles Powell žaloval univerzitu, trenéra Kevina Willarda a zaměstnance za to, že během své první sezóny nediagnostikovali zranění kolena, což mu způsobilo vážné fyzické a finanční škody.

Powell byl v sezóně 2019-20 velkým hráčem konference East East. Soudní proces tvrdí, že Powellovi byla špatně diagnostikována zranění kotníku na začátku té sezóny, kdy měl ve skutečnosti pravé slzy v menisku. Oblek dále tvrdí, že vysoce hodnocenému strážci nebyl sdělen rozsah jeho zranění a že jeho nesprávné zacházení s ním způsobilo trvalé poškození.

„bývalý

další “

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *