Království pro kolos – Bushwick Daily

https://www.kingskolache.com/

Kings Collage

Andrew Carbon

Donitello

V roce 2014Dobrou chuť Autor Andrew Noldon To předpovídá „Colacross“ brzy vezme svět jídla útokem a rychle předběhne gronadu jako nezničitelnou cukrářskou akci. Nebyl první velkou bankou v houskách velikosti pěsti, vzal český dezert s názvem Texas Roasted Colach. V roce 2009 asociace Houston Investors oznámila plány na otevření méně než 50 poboček řetězce Colossus Mama ve městech po celé zemi, počínaje před hotelem Roosevelt na Manhattanu. Ačkoli Říká se, že přitahuje Podpora Henryho Kissingera spočívá v tom, že budoucí řetězec je spíše kolika než válečný zločinec pojídající pečivo Uzavřeno o rok později.

Koláž stále pokračuje. Pokračuje u zastávek na dálnici v Texasu, kde je vidět, že je plněn klobásou a americkým sýrem na místech, jako je Chess Stop, úspěšný příběh českého pásu státu a Takový časopis Southern Living Reklamní „Nejlepší koláž v Texasu.“ Toto je místo, kde Bushwickova neměnná 321 Star Street Plaza nedávno propagovala Sarah Morgan Ashe, známou také jako Kings Colache, se svým manželem Paulem. Tam se koláže nacházejí v úzkém, ale sebevědomém menu, jsou vyrobeny z bavlny, jsou načechrané a vždy mírně sladké. Jalapeno-poháněná klobása a sýrové koláže jsou velkým hitem, s houskami vyrobenými ze sezamových semen, které vypadají jako miniaturní karbanátky.

Prozkoumáním koláží na internetu najdete některé věci a najdete je znovu a znovu. Například lahodné koláže jsou zemí texaské louky, žeber a BBQ. The Kola, Na druhou stranu, je obvykle sladká a plněné bohatým sýrem nebo želé, místo plněné shora. Když Časy Hlášeno Rychlý trend roku 2013 svědčil o tom, že „pečivo má krizi identity“, přičemž některé pekárny trvají na tom, že „tradiční výrazy by měly používat globosniki“.

READ  Český ministr obrany vyzval zemi k vystoupení z OSN kvůli rezoluci požadující humanitární příměří

Texaský výběr je blíže empanadě: krátká krabička pečiva dává chuť v úderech a může být konzumována v autě. Paul je hlavním texaským cizincem páru – mají divadelní tituly na Sewani College v Tennessee, oba skončili v New Yorku. „Některé z koláží, které se mi opravdu líbily, byly syrové sýry a párky v rohlíku,“ říká a dodává, že to, co si vezme, je trochu rafinovanější: klobása se dováží z udírny, kterou má rád v Texasu Elgin. A z jalapenos se vyrábějí bonbóny.

Některé z koláží na King’s Collage: (shora dolů): uzená klobása, sýr a kandované jalapeno; Banánová nutella a borůvky a sladký sýr. (Andrew Carbon)

„Někdy, když vyvíjíme nové chutě, si myslíme: Je to skutečné? Je to něco vítaného na zastávce?“ V telefonu upřímně bublá její hlas. Je to důležitý předmět a spojení s silnicí v Texasu je na obou „Pokud se vám příliš nelíbí – New York,“ dodává. (Z dobrého důvodu: Například Destroyed Kolach Mama šla po „místních“ příchutích, jako je pizza a Ruben.) Ale jejich originální výtvory jsou také Nabídka dezertů občas obsahuje kolos namočený v lžíci nudlí a jediný silný plátek banánu.

Koláže přicházejí v krásných bílých krabičkách a jsou opatřeny logem: všechny víčka a nedostatek apostrofu dodávají fontům intenzitu čerpací stanice, což je záměrně estetická volba. Pokud jde o koláže, jeden ze stovek nejzelenějšího obsahu na internetu (chowhound.com „Colaches jsou vrcholem kaprové dokonalosti“), Nejprve oznámili svůj záměr Postavte „texaskou čerpací stanici v Bushwicku“. S výjimkou kolosu a dychtivé alternativy tacos – překvapivě ostré! – Nabídka je plná miniaturních obchodů s potravinami, které vám připomínají dlouhé dálnice státu Lonstar: kečup značky Wat Burger, likér BBQ dovezený ze řetězce Salt, Driftwood, Texas.

O víkendech lze linky na hvězdách 321 vidět čas od času a pomalu. (Andrew Carbon)

Před přistáním na Hvězdné ulici jejich kolos maximálně využil cestování. Paul zahájil práci na správě parkovací rampy, která je nyní známá jako dvorek, a bylo to jedno z prvních míst, kde bylo možné vidět jejich koláže, což byla úžasná večírek. Od té doby vedli životem toho, co Paul nazývá „Rouge Bun Sling“, Brooklynem, nikdy nenalezli domov ve vyskakovacích oknech a festivalech jídla.

READ  Multiplatformní měření televizní sledovanosti od Czech Republic Nielsen Atmosphere

Ale jejich nové skleněné dveře nevítají ranní cestující ani davy lidí – osvětlují potraviny na silnici exkluzivně v Brooklynu, Kings Coach se aktuálně zavírá ve 15:00 – o víkendech je možné linky vidět čas od času na jasně šedé dlažbě jak předpovídal Andrew Noldon.

Kings Golch

To je Čech, ale z Texasu. Toto je česko-tex.

321 Star Street, Unit F, Bushwick (vpravo od stanice Jefferson St. L)

Pondělí – Ne: 8:00 – 15:00

(845) 614-3226

Postupujte podle cíle Kings: Instagram

webová stránka


Nejlepší fotografický kredit: Andrew Carbon

Pro více novinek se přihlaste k odběru Bushwick Daily Newsletter.

Zapojte se do boje o záchranu místního tisku a staňte se placeným odběratelem.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *