Kde sledovat Česká republika vs Portugalsko v americké televizi

Česko vs Portugalsko

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, kde můžete sledovat zápas Česká republika vs Portugalsko v americké televizi a prostřednictvím legálního streamování:

SZO Česká republika vs Portugalsko
co Liga národů UEFA
když 14:45 ET / 11:45 PT • Sobota 24. září 2022
Kde FS2, fuboTV, Sling Blue, Uvidíme sea ViX
Zkušební verze zdarma Podívejte se teď

s fuboTV, můžete sledovat Česká republika vs Portugalsko a spoustu dalších zápasů Ligy národů. S legální streamovací službou můžete hru sledovat na počítači, smartphonu, tabletu, Roku, Apple TV nebo se připojit k televizi přes Google Chromecast.

Nyní s fuboTV můžete streamovat USA Network, ESPN, ESPN2, CBS, CBS Sports Network, FS1, FS2, beIN SPORTS, beIN SPORTS en Español, beIN SPORTS Connect, beIN SPORTS XTRA, NBC, CNBC, Soccer, USA, Také FOX Deportes, Telemundo, Universo, Univision, TUDN, UniMas a Galavision.

Plus FuboTV, legální streamovací služba, Liga MX, Světový pohár, Světový pohár žen, MLS, Liga mistrů UEFA (ve španělštině), Evropská liga (ve španělštině), Primeira Liga, Ligue 1, Kvalifikace na mistrovství světa, NWSL, vybrané hry USMNT, vyberte hry USWNT, vyberte hry Mexiko, vyberte hry Anglie a další.

The fuboTV Aplikace je k dispozici pro Windows PC, Mac, Apple iPhone, telefony Android, Amazon Fire TV, Android Mobile, Android TV, Apple TV, Chromecast, Hisense TV, iOS zařízení, LG TV, Samsung Smart TV, Vizio Smartcast TV a Xbox One. .

Zde jsou kroky ke sledování s vaší bezplatnou zkušební verzí fuboTV:

1. Klikněte na tento odkaz fuboTV 7denní zkušební verze.

2. Klikněte na červené tlačítko „Začít zdarma“ (viz snímek obrazovky níže)

3. Na přihlašovací stránce zadejte svou e-mailovou adresu (nebo můžete použít přihlašovací údaje na Facebooku nebo Google) k registraci (viz snímek obrazovky níže)

READ  Český parlamentní výbor důrazně podporuje návrh zákona o odškodnění žen, které byly násilně sterilizovány

4. Po zadání přihlašovacích údajů a přihlášení k bezplatné zkušební verzi budete přesměrováni na hlavní obrazovku fuboTV (viz snímek obrazovky níže)

5. Odtud můžete posouvat stránku dolů a zobrazit seznamy TV (viz snímek obrazovky níže)

6. Nebo můžete kliknout na tlačítko ‚Průvodce‘ výše a zobrazit všechny kanály, které máte k dispozici (viz snímek obrazovky níže).

Stáhněte si bezplatnou kopii The Ultimate Soccer TV and Streaming Guide, s laskavým svolením World Soccer Talk, která podrobně popisuje, kde sledovat všechny ligy po celém světě v americké televizi a streamování.

Chcete-li vědět, kdy jsou fotbalové hry zapnuté, stáhněte si bezplatnou aplikaci Soccer TV Schedules, která obsahuje seznamy všech živých fotbalových zápasů dostupných ve Spojených státech (k dispozici na Zařízení Apple iOS A Zařízení Android)

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.