Kde koupit Pikmin 1 + 2 na Switch – Fyzická edice a digitální slevy

Kde koupit Pikmin 1 + 2 na Switch – Fyzická edice a digitální slevy
Foto: Nintendo Live

V červnu 2023 Direct Nintendo oznámilo – a okamžitě vydalo – Pikmin 1 a Pikmin 2 na Switch. Hry lze zakoupit jednotlivě jako digitální balíček spolu V digitální podobě nebo jako fyzické vydání, které bude spuštěno koncem tohoto roku. To je spousta možností.

Abychom vám pomohli, na této stránce projdeme ceny a dostupnost všech těchto možností a nabídneme vám rady ohledně nejlevnějších způsobů, jak získat obě hry. připraven? Pojďme se ponořit hlouběji.

Vezměte prosím na vědomí, že některé externí odkazy na této stránce jsou affiliate odkazy, což znamená, že pokud na ně kliknete a provedete nákup, můžeme obdržet malé procento z prodeje. Další informace naleznete v prohlášení FTC.

Kupte si Pikmin 1 + 2 Physical Edition, když přejdete

Snad nejviditelnější možností je fyzická verze. Fyzické vydání proběhne 22. září 2023 a bude zahrnovat obě hry na kazetě, což z ní činí jasnou volbu pro sběratele a solidní volbu pro každého, kdo chce vlastnit obě hry.

Zde si můžete předobjednat kopii (včetně velmi lákavé brzké slevy pro ty ve Spojeném království):

Spojené státy a Kanada

Spojené království

Pikmin 1 + 2

Digitální možnosti Pikmin 1 a 2

Pokud preferujete vlastnit hry digitálně, zde jsou vaše možnosti:

nezávislý

Pokud chcete jen jednu ze dvou her – Pikmin 1 nebo Pikmin 2 – najdete je jako samostatné verze na eShopu Switch za 29,99 $ / 24,99 GBP.

digitální balíček

Digitální balíček obsahující obě hry je k dispozici také na eShopu za 49,99 $ / 39,99 GBP. To je mnohem efektivnější než nákup obou jednotlivých her, takže pokud chcete obě, nezapomeňte se po této možnosti podívat.

Nejlevnější způsob hraní

Jak můžete vidět, digitální balíček je nejlepší způsob, jak jít (pokud se výše neobjeví fyzické slevy), ale obě hry můžete ve skutečnosti získat levněji, když si vyberete některé zlevněné kredity Switch eShop, které použijete k nákupu.

READ  Google Pixel stisknutí Asistenta bylo tlačítko bez tlačítka

Balíček stojí v USA 49,99 $, takže pokud pomocí kódu získáte kupón na eShop v hodnotě 50 $ na 5% slevu NLIFE5Ve skutečnosti získáte dalších 5 % z již snížené ceny balíčku.

50 $ Nintendo eShop Card

Ve Spojeném království stojí balíček 39,99 GBP, takže čtenáři ze Spojeného království si mohou buď dopřát poukaz v hodnotě 50 GBP, aby pokryli náklady, nebo můžete získat poukaz v hodnotě 15 GBP a 25 GBP, abychom byli přesní. Opět kód NLIFE5 Získáte 5% slevu, čímž ušetříte další peníze.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *